2204

با اولین دوست پسرم که عشقمه ازدواج کردم ۲تا بچه داریم و همه چیز عالی

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

اولین خواستگارم پسرداییم بود بدبخ میشدم 😐

به کوردی و ترکی مسلطم😎        ‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

من یدونه دوس پسر داشتم ۷سالم دوست بودم الانم دو سال نامزدم یدونه مرد زندگیم اومدو موندگار هم شد تامام💃

اگه منطق حالیت نیس و هر چی زبونت میگه و نه عقلت بیان میکنی ریپ نزن گناهه باهات حرفیدن

من نه سالم بود اونموقع به احتمال ۱۰۰۰درصد افسرده بودم

.خدا جونم ممنونم ازت به خاطر نعمت هایی که بهم دادی چه اونایی که بعدا ارزششونو فهمیدم   چه اونایی که فهیدمو یادم رفت تشکر کنم   اسفندی ام و عااااااشششق پاندای کنگ فو کار 
2050

پسرخالم. اگه باهاش ازدواج میکردم وضعم از لحاظ مالی از الان بدتر بود. کلا از الان وضعم بدتر بود. فقط هنوزم خوشتیپه 

گفت دانایی که گرگی خیره سر  هست پنهان در نهاد این بشر؛ هر که گرگش را در اندازد به خاک رفته رفته میشود انسان پاک  هر که با کرگش مدارا میکند   خلق و خوی کرگ پیدا میکند؛  در جوانی جان گرگت را بگیر وای اگر این گرگ گردد با تو پیر!!!          
2051