2733
2734
عنوان

اه روانیم کرد پدر شوهرم

362 بازدید | 29 پست

ما طبقه بالاییم منم از وقتی کرونا گرفتم و باردارم ا بوی سیگار بدم میاد حالم بهم میخوره همش میاد تو دسشویی سیگار میکشه دییقا زیر در خونه ما بو گندش و باید تحمل کنم چیزی ام نمیشه گف بهش احمق جا قحطه سیگار بکشه روانی شدم از دستش😣😷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
همسرت چیزی بهش نمیگه؟به شوهرت بگو بهش بگه .یعنی چی که میاد اینکارو میکنه😐

شوهرم میدونه من حالم بد میشه ولی بره چی بگه ب باباش؟دوسه بار ب مادرش گفته ب بابا بگو مادرشم تذکر داده انگار ن انگار

به دکترت خبر بده. وقتی رفتی دکتر بزار دکتر به شوهرت بگه . که بوی سیگار بدو اسیب میزنه. یجور بگه دکترت که شوهرت بفهمه و بره به خانوادش بگه  که خطرناکه 

رسالت من به پایان رسید...رسول دیگری در راه است

چقد راحت ب پدرشوهرت میگی احمق 

ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏
تعارف که نداری سر سلامتی بچت. بهش بگو پدر جان دکتر گفته دود سیگار خیلی مضره برای جنینم.میشه بری تو ...

خیلی بی فرهنگ و بی ادبه این چیزا حالیش نیس چش. دیدن منم نداره جواب سلامم ب زور میده 

2706