2204
2298
عنوان

پیرسینگ گوش

45 بازدید | 9 پست

رو آیا یه دونه ای می فروشن یا جفتی ؟ یعنی موقع خرید باید دو تا بخرم یا یه دونه

ما هیچ وقت الزامی نداریم که بخاطر برداشت های اشتباه دیگران احساس ناراحتی به خودمان راه بدهیم .بلکه زمان بهترین عنصری هست که واقعیتها را نشان خواهد داد.
پیرسینگ دونه ای میفروشن  اما گوشواره وگل گوش جفتی

وای پس بگو .... من از دیجی خریدم یه دونه تکی واسم فرستاد فکر کردم کم فرستاده ! 

ببخشید نخندی ولی پیرسینگ گوش چیه فرقش با گوشواره چیه

ما هیچ وقت الزامی نداریم که بخاطر برداشت های اشتباه دیگران احساس ناراحتی به خودمان راه بدهیم .بلکه زمان بهترین عنصری هست که واقعیتها را نشان خواهد داد.
وای پس بگو .... من از دیجی خریدم یه دونه تکی واسم فرستاد فکر کردم کم فرستاده !  ببخشید نخندی و ...

گوشواره جفتی هست معمولا نگینی و دخترونه هست اما پیرسینگ تکی هست دخترونه و پسرونه هم نداره 

صب کن عکس بدم

« کاربری دست دو نفره »

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

گوشواره جفتی هست معمولا نگینی و دخترونه هست اما پیرسینگ تکی هست دخترونه و پسرونه هم نداره  صب ...

مرسی . من پیرسینگ رو برای سوراخ موندن گوشم گرفتم . هر موقع می خواستم گوشواره بزنم سوراخ گوشم بسته شده و کلی خون میومد و با سختی دوباره سوراخ می کردم . پیرسینگ گرفتم که همیشه تو گشوم باشه که سوراخش از بین نره . و پیرسینگ گرفتم به خاطر اینکه موقع خواب اذیت نمی کنه و می شه 24 ساعته تو گوشم باشه . چون شبیه دمبل هست و هر دو طرفش اون دایره رو داره باعث می شه وقتی رو گوش می خوابم میله پشت گوشواره اذیت نکنه

گوشواره جفتی هست معمولا نگینی و دخترونه هست اما پیرسینگ تکی هست دخترونه و پسرونه هم نداره  صب ...

وای مرسی عزیزم چقدر خوب آموزش میدی مرسی

عزیزم پیرسینگ ذو اگه دو تا سوراخ داری هم میتونی از هر دو تا سوراخ گوشت رد کنی من چون گوشم به گوشواره های میخی حساسیت داره پیرسینگ میگیرم

و خدایی مهربان تر از حد تصورررررررررررررررررررر
2050