2726
عنوان

من چرا باردار نمیشم خدایااااااا

122 بازدید | 15 پست

فولیکولام عالیه ازمایشام عالیه کیست ندارم عفونت ندارم کلا سالممم شوهرمم خیلییییی سالمه آزمایشش ولی ی سال و چند ماهه ک اقدامم و نشدم فقط عکس رنگی مونده بنظرتون برم عکس رنگی چون قبلاااا کیست داشتم ولی الان ندارم بنظرتون دود عنبرنسارا خوبه برا رحم

تورکم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره برو عکس رنگی بگیر .تو چ الحمدلله سالمی عکس رنگی بگیری احتمال ۹۰ درصد بعد عکس باردار میشی چون ی جور شستشوی لوله هاس عکس و لوله هارو باز میکنه.یکی از اشناهامون ۲ ۳ سال بی دلیل بارداز نمیشد سالمم بودن فقط بخاطر ترس عکسو امروز و فردا کرد. اخرش دلو زد ب دریا رفت گرفت . همون ماه بارداز شد الان ی پسر تملی ملوس داره خخخ

خدایا شکرت منم شاید مشکل لوله دارم

اره شاید ی عفونت خفیف تو لوله هات باشه عکس بازش میکنه. منم ۳ سال پیش عکس رنگی گرفتم درد داشت اما قابل تحمل بود ۲۰ ۳۰ ثانیه زیردلم گرفت یکم شدید تر از پریودی بود . چقد خوشحال بودم چون منم سالمم فک میکردم بیامو باردار میشم. اما نشدم. شوهرم آزو اسپرمه و دکتر گفته کلا بچه دار نمیشه و بهتره الکی دوا دکتر نکنه   منم ارزوی مادر شدنو ی گوشه ای چال کردم‌ مگر خدا معجزه کنه

2706