2737
2734
عنوان

بچه این مانتو خـوبه؟

583 بازدید | 46 پست

بچه ها  من  22سال دارم این مانتو رو خریدم الان پشیمونم حس میکنم مناسب سنم نیس برا دختر ای 14ساله خوبه  خودمم مجرد نیستم  ولی خیلی دوسش دارم قدمم 163 وزنمم 58 به نظرتون بدم به یکی از دخترای فامیل؟

Benim nebzim senin gülmelerinle atıyor♥

چ نازه😍

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
حس میکنم بهم نیاد بگن زن گنده چی پوشیده 

بنظر من‌ک عالیه

مهم خودتی بیخیال حرف مردم 

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
خیلی خوشگله که😍 هم ب سنت و قد وزنت میاد عزیزم اینجا خانومای 30 ساله از اینا میپوشن

واقعا؟مرسی عزیزم😍😘😘 اینقد لباسای سر سنگین پوشیدم گفتم بخندن یوقت پوشیدنی اکثرا اخه مانتو بلند میپوشم

Benim nebzim senin gülmelerinle atıyor♥
2706