2733
2734

بخاطر بچه بیدار بازی میکنه منم کنارشم باهاش مشغولم بازی کنه بچه 2ساله اوج شیطنتشه ذوق زده میشه فرار میکنه هرکاری میکنم نمیخوابه آخه تقصیر من چیه بچه هرروز یه ساعتی می‌خوابه. با تموم بی رحمی مشت زد توصورتم 😔😔 لبم ورم کرد خیلی دیگه خسته شدم بچه رو میدم اگه ندادن بهم دیگه پشت سرمو نگاه نمی‌کنم 😭😭

به درک هرچی پیش بیاد 

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم خب وقت استراحتشه اعصابش خورد شه معذرت خواهیمیکنه ازت فقط خسته س همین

در آرزوی مادر شدنم و عاقبت به خیری برای خودم و همه مادرا منتظرا بچه دارا آدما صلوات ...اللهم صل علی سیدنا محمد عدد ما فی علم الله صلاه الدامه بدوام ملک الله...🌹🥰🌺🌹
2728
خسته چیه بیکار توخونه سرکار نمیره که اینطوری رفتار کنه

ای خدا

خدا

صبرت بده خواهر جان

ببین چ مرگشه ک اینطوری میکنه

در آرزوی مادر شدنم و عاقبت به خیری برای خودم و همه مادرا منتظرا بچه دارا آدما صلوات ...اللهم صل علی سیدنا محمد عدد ما فی علم الله صلاه الدامه بدوام ملک الله...🌹🥰🌺🌹
2738

بخدا مردا اعصاب نمونده براشون

دیشب شوهرم خسته بود پسر یک سال و نیمه من تا خود صبح ناله زد

شوهرم کمی عصبانی شد که خسته ام خوابم میاد 

صبح کلی معذرت خواهی کرد گفت شرمنده ام نفهمیدم چی گفتم

تقصیر خودم بود من از ساعت۴ بعد از ظهر به بعد نمیزارم بچه بخوابه بعد ساعت ۱۱ می‌خوابه شب 

خسته شدم الان دارم گریه میکنم اشکم بند نمیاد باید زندگی رو تموم کنم 😭😭

لاقل میخوای بری بچتم بردار برو نزار اونجا .عزیزم این الان عصبی بوده تورو زده فردا که نبسی بچرو میزنه

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
2706