2726
عنوان

دایتی،حرف مردم اری یا خیر؟🤔🤔🤔

170 بازدید | 23 پست

سلام عزیزام

خوبین؟شبتون بخیر

اقا قضیه از این قراره که من امسال کنکور شرکت کردم و رتبم شد ۱۷۰۰۰

ولی بخاطر ی سری مسائل مجبور شدم نرم

حالا دیگه خودم علاقه ای ندارم ک برم مامانم ول کن نیست

حرفشم اینه که پس حرف مردم چی

مگه مردم قراره درس بخونن جای من

بعدشم همش بچه داداششو میکوبه تو سرم

خب من دلم نمیخواد درس بخونم

بعدشم مدرکمو قاب کنم بزنم دیوار چون نمیذارن کار کنم

دلم میخواد  بدنسازی حرفه ای رو کار کنم،بساطی داریما

توروخدا شما بگید دانشگاه خبریه؟

کلافم کردن

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢

من یک خانمم که حرف مردم به پشم گوسفندا نداشتمون نمیاد گور بابا مردم هرجوری بهت حال میده زندگی کن

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ خبری نیست،، ببین اکثر مادرا یه همچین اشتباه بزرگی در حق بچه هاشون میکنن،،، دانشگاه فقط وقت تلف کردنه،،، فکر خودت بهتره،،، در کنارش مهارت یاد بگیر در آینده اگر خواستی برو دانشگاه،،،

2728
بله خوبه

متوجه نشدم عشقم منظورتونو

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢
من یک خانمم که حرف مردم به پشم گوسفندا نداشتمون نمیاد گور بابا مردم هرجوری بهت حال میده زندگی کن

بابا ب خدا منم همینو میگم

کار درستو شما میکنی

هیچ خبری نیست،، ببین اکثر مادرا یه همچین اشتباه بزرگی در حق بچه هاشون میکنن،،، دانشگاه فقط وقت تلف ک ...

اخ حرف دل منو زدی

مرسی ک درک کردی عسلم

چقد شما جدیدیا خوبین چقد عاقلین چقد میدونین چی میخواین دمتون گرم🥲

😍دور سرت بگردم لطف داری

حرفه یاد گرفتن بهتر از داشتن یه مدرک لیسانس و فوق لیسانسه  ما که رفتیم دانشگاه چی شد

🥺کاش بیای ب مامانم بگی

بابا ب خدا منم همینو میگم کار درستو شما میکنی

اهمیت نده مادرت هم مثل خیلی ها ارزو ها خودشون میخوان بچه ها براورده کنن

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊
آهان اسمته😃

😂دایتی اسممه

بخاطر اون برند لبنیات و بستنیه

از بچگی بستنیاشو دوست داشتم بخاطر همون این اسمو گذاشتم گیانم😍

2706