2733
2734

۲۰ نفرن کلاس سوم ابتدایی معلمشون گفته به تعداد بچه ها یه چیزی بیارید 

من خودم نظرم شیرینی خامه ای هست چون همه دوست دارن به نظر شما دیگه چی میشه برد؟

صدفصل بهار آید وبیرون ننهم گام       ترسم که بیایی توودر خانه نباشم

کار در منزل باگوشی 

آموزش عکس های آتلیه که توی اینستا و... کلی طرفدارداره انواع تم :تولد.یلدا.کودک.ماهگرد

میتونید کارکنیدآموزش بدید زمینه بفروشید 

کسی خواست درخدمتم 

فقط چت بیایدشخصی

عکس یلدایی هم انجام میدم براکوچولوهاتون😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میوه

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
2738

ژله ک تو قالب هست رنگ قرمز و سبز 

کار در منزل باگوشی 

آموزش عکس های آتلیه که توی اینستا و... کلی طرفدارداره انواع تم :تولد.یلدا.کودک.ماهگرد

میتونید کارکنیدآموزش بدید زمینه بفروشید 

کسی خواست درخدمتم 

فقط چت بیایدشخصی

عکس یلدایی هم انجام میدم براکوچولوهاتون😍

پیشنهاد که زیاده

ولی تو اوضاع کرونا خطرناک نیست؟

مثلا ژله و انار دون شده تو کاسه های کوچیک یکبار مصرف

🌿💕من به دنبال تو ، با عقربه ها می چرخم💕🌿                    🌿💕  عشق یعنی گله از حرکت ساعت نکنم💕🌿

پاپسیکلز 

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2706