2737
2734

چی کمکی عزیزم؟

از چه لحاظ اینا رو میگی؟!

میزی برای کار، کاری برای تخت، تختی برای خواب، خوابی برای جان، جانی برای مرگ، مرگی برای یاد، یادی برای سنگ، این بود زندگی؟!    حسین_پناهی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیر ۱۸ سالته؟!

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 
2728
اره

خب براهمون سنته بعدها درست میشه

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 
2738
تیپ شخصیتی اونا رو نمیدونم ولی خودم intj ام 

همون دیگه..کلا ۰.۸درصد از مردم این شخصیتو دارن 

ولی خیلی خاصه ها مثلا ایلان ماسک و والتر وایت و کلی آدمای جالب و شاید عجیب شخصیت شبیه تو رو دارن

مثل‌لزومِ‌نور برای‌‌درخت‌ها،‌‌♡
همون دیگه..کلا ۰.۸درصد از مردم این شخصیتو دارن  ولی خیلی خاصه ها مثلا ایلان ماسک و والتر وایت ...

اره تیپ شخصیتی انیشتین و نیوتون هم همینه 

کاش میشد تغییرش داد 

تا این حد تنها بودن خیلی خیلی سخته ....

اره تیپ شخصیتی انیشتین و نیوتون هم همینه  کاش میشد تغییرش داد  تا این حد تنها بودن خیلی ...

خواهرم intp . اون دیگه درون گراترین شخصیت محسوب میشه ولی با این حال خیلی دوست و رفیق هم دار😐بیشتر از من

ولی اونم همیشه میگه کاش یه شخصیت ساده تر وبرون گرا داشتم

که انقدر همه چی برام پیچیده نباشه..

چون کلا شخصیت هایی مثل intj و intp خیلی به مسائل عمیق نگاه میکنن باعث میشه خودشونم دیوونه بشن

2706