2733
2734
عنوان

حقوق

130 بازدید | 16 پست

سلام من سه ساله که لیسانس یه رشته یی گرفتم که اصلا بازار کار نداشت حالا بعد سه سال میخوام برم یه رشته یی که اینده یی برام داشته باشه به نظرتون رشته حقوق خوبه که لیسانسش بگیرم؟؟؟؟ کسایی که تجربه دارن نظر بدن بجز حقوق چه رشته یی هست که بازار کار داشته باشه؟؟من الان ۲۴ سالمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چرا دلیلش نمیگی

چون.هیچ استخدامی تورو نمیخواد چون آزمون وکالت فقط میمونه که بشدت سخته و قربون سهمیه دارها.... چون ثمره ذرس خون بودنت میشه من و خیلیا که تو سی سالگی دربدر دنبال کار گشتیم و جز منشی دفتر وکالت با ماهی نهایت یک تومن کسی دیگه ای مارو نمیخواست. نرو نرو نرو

چون.هیچ استخدامی تورو نمیخواد چون آزمون وکالت فقط میمونه که بشدت سخته و قربون سهمیه دارها.... چون ثم ...

چند سال پشت آزمون بودید

چرا مشاوران شرکت نکردید 

البته تمام حرفات درسته 

ای کاش من این رشته رو نمی خوندم

چند سال پشت آزمون بودید چرا مشاوران شرکت نکردید  البته تمام حرفات درسته  ای کاش من این ...

دوازده بار آزمون استخدامی دادم شیش بار پشت آزمون درشرایطی که با رتبه هشت هزار حقوق خوندم سه ساله تموم کردم کارشناسی رو

2706