2737
2739

خانوادم چون مخالف حاملگیم بودن و گفتن بچه رو سقط کنم اما من به حرفشون گوش نکردم الان بهم کم محلی میکنن. 

با شوهرم مشکل داشتم و الانم به خاطر بدهی زندانه. منم باردارم هفته ۱۱ هستم. 

مادرم عمل قلب باز انجام داده و قرار شده ما دخترا نوبتی بیاییم از مادرم مراقبت کنیم. الان نوبت منه. 

مهمان زیاد میاد خونشون، خودم درس دارم، درسای بچم هست، غذای مادرم باید جدا باشه، غذای بابامم باید جدا باشه. 

منم این روزا زیاد کار کردم لکه دیدم الان هی میرم وسط کار دراز میکشم ، اصلا نمیتونم دستپخت خودمو بخورم. 

۳ روزه شاید روی هم یه وعده غذا هم نتونستم بخورم. 

خواهرم بهم بی محلی میکنن چون به حرفشون گوش  نکردم و بچمو ننداختم. 

دلم نمیخاد بهشون رو بزنم و بگم برام غذا بیارن. 

ولی واقعا الان دارم از گرسنگی و کم محلی های اینا گریه میکنم

موقعیت بدیه 

پدرم پیره درک نمیکنه و نمیدونه لکه دیدن یعنی چی 

انتظار داره مث فرفره کار کنم 

واقعا نمیتونم 

امروز برنج یکم سوخت 

کلی دعوام کرد

دلم از خواهرام گرفته😔بهم خیلی کم محلی میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه اوضاع پیچیده ای عزیزم واقعا حق داری الان به غذای گرم و استراحت و محبت نیاز داری خانواده همسرت نمیتونن یه مدت مواظب شما و بچه ها باشن؟

شما الان  حالت جوری نیست که پرستاری و آشپزی و مهمون داری کنی

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
واقعا تو هیچ مسولیتی نداری که بری از مادرت نگهداری کنی درسته مادران اما منطقی باش بچه داری مهمه

من گفتم اما خواهرام راضین بچه بیافته اما از مادرم مراقبت کنم 

منم گفتم فقط غذا درست میکنم 

هیچ کار دیگه ای نمیتونم انجام بدم اذیت میشم

2738
موقعیت بدیه  پدرم پیره درک نمیکنه و نمیدونه لکه دیدن یعنی چی  انتظار داره مث فرفره کا ...

نرو خونش

بقیه بکنن تو‌وظیفه ای نداری 

حالا که دیگه حامله ای بگو استراحت مطلقم

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

آخی عزیز دلم، لااقل اگه به فکر خودت نیستی به فکر بچه ی تو شکمت باش، گناه داره، تو باید غذا بخوری که اون بچه جون بگیره، چقدر خواهرهای بی فکری، بجای اینکه بهت برسن و ازت مراقبت کنن، بی محلی هم میکنن. 

2706