2726
عنوان

خانمای بارداری که شاغل هستین یا توی بارداری شاغل بودین بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 33 پست
من ۳۳ هفته ام  کارای خونه رو ک انجام میدم کمردرد میگیرم  اگه میتونی از الان مرخصی بگیر چ ...

به سلامتی فکر میکنم نی نی هامون هم سن هستن😍 

آره دیگه اگه خدا بخواد از یک ماه قبلش مرخصی میرم 

از چند جهت روم فشاره میخوام لااقل از جهت کارم سرم خلوت بشه و خیالم راحت

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
من ۳۳ هفته ام  کارای خونه رو ک انجام میدم کمردرد میگیرم  اگه میتونی از الان مرخصی بگیر چ ...

نی نی شما دختره یا پسر ؟

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دو ماه استعلاجی گرفتم قبل زایمان. میشد سه ماه بگیرم دیر فهمیدم! البته فشارخون داشتم. دکتر بیمارستانم نامه نمیداد. رفتم پیش یه دکتر دیگه نامه گرفتم با بقیه مدارکم بردم بیمه. تاریخ کمیسیون پزشکی دادن. تاریخش رفتم من و پرونده مو دیدن تایید کردن و فرستادن شعبه برای حقوق استعلاجی. یه بار هم شعبه رفتم و حساب بانک رفاه باز کردم شماره حساب رو دادم به شعبه.

آها محل کارمم گفتم برام توی لیست بیمه استعلاجی رد کردن.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
شما کارمندین ؟ مگه دکتر نباید یه مجوزی یه نامه ای چیزی بده برای مرخصی؟

بله به من که نگفتن نامه البته من هنوز خیلی فرصت دارم و هنوز دنبالش نرفتم ولی مدیریتم اینجوری گفت

فقط بعد زایمان باید گواهی ولادت رو تحویل بیمه بدین 

2728
شما کارمندین ؟ مگه دکتر نباید یه مجوزی یه نامه ای چیزی بده برای مرخصی؟

از امور کارکنان ادارتون بپرسین راهنمایی میکنن از بیمه هم زنگ بزن بپرس اگه مرخصی استحقاقی دارین فعلا از اون استفاده کنین

سبحان ربی و بحمده و استغفر ربی و اتوب الیه
به سلامتی فکر میکنم نی نی هامون هم سن هستن😍  آره دیگه اگه خدا بخواد از یک ماه قبلش مرخصی میرم ...

اره دقیقآ نی نی هامون همسنن، انشاله سلامت باشن

انشااله شما هم ب خیر و خوشی زایمان کنی عزیزم.

واقعا درکت میکنم شرایطط خیلی سخته وقتی سرکار میری.

مرخصی گرفتی حتمآ استراحت کن

حال مرا هیچ کس نمیفهمد ،سالها سوختیم و دود نداشت ؛ زندگی یک دروغ مسخره بود، هیچ کس واقعا وجود نداشت...
من دو ماه استعلاجی گرفتم قبل زایمان. میشد سه ماه بگیرم دیر فهمیدم! البته فشارخون داشتم. دکتر بیمارست ...

ممنون عزیز . پزشک منم اصلا استعلاجی نمیده 😓

اگه بخوام مرخصی بگیرم باید سونوی تعیین سن جنین هم بدم ؟

بله به من که نگفتن نامه البته من هنوز خیلی فرصت دارم و هنوز دنبالش نرفتم ولی مدیریتم اینجوری گفت فق ...

آها که اینطور 

خیلی ممنون عزیزم 

ان شاءالله به سلامتی

از امور کارکنان ادارتون بپرسین راهنمایی میکنن از بیمه هم زنگ بزن بپرس اگه مرخصی استحقاقی دارین فعلا ...

باشه عزیزم . ممنون لطف کردی 

باید همینکار رو کنم

ممنون عزیز . پزشک منم اصلا استعلاجی نمیده 😓 اگه بخوام مرخصی بگیرم باید سونوی تعیین سن جنین هم بدم ...

یه دکتر دیگه برو اشکال نداره. نه همون سونوهای قبلیتو ببر. من دکترم مشاوره قلب و کلیه هم فرستاده بود اونا رو هم بردم. هرچی آزمایش و سونو و پرونده داری ببر شلوغش کن  

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
اره دقیقآ نی نی هامون همسنن، انشاله سلامت باشن انشااله شما هم ب خیر و خوشی زایمان کنی عزیزم. واقعا ...

ان شاءالله ممنون عزیزم 😍 

شما هم به سلامتی و دل خوش نی نی رو بغل بگیری 

الآن هیچکس جز یک خانم باردار نمی تونه ما رو درک کنه واقعا . ان شاءالله این روزا هم بگذره و دلمون شاد بشه

پسره  برا شما چی ؟

برای منم گل پسره 🌸😍 

خداحفظش کنه

راستش نمی دونم. اما اینجا همکارام رفتن دکتربیمه

که اینطور ممنون عزیزم

2706