2410
2553

من میخوام از یک ماه قبل زایمان مرخصی بگیرم 

روندش چطوریه؟

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

الآن ۳۲ هفته و دو روزم طبق سونوی هفته قبلم 

از چند هفته میتونم مرخصیمو بگیرم؟

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

می تونی بگیری. اما به نظرم تا روزی که می تونی بیا. چون بعداز تولد بچه حتی یک روز مرخصی زایمان هم خیلی نیازه. درسته الان خیلی سخته. اما باز راحت تر از زمانیه که بچه داری و سرکار هستی. اگه مشکلی نداری تا روز آخر بیا سرکار

واقعآ الانم چجوری میری سرکار !! من با اینکه خونه ام ولی داغونم

کارمندم عزیزم مجبورم دیگه 

ولی میخوام ماه آخر رو بمونم خونه بیشتر به خودم و نی نی برسم 

شما چند هفته ای؟

2714

تا جایی که من میدونم و با مدیرم صحبت کردم هر زمان که شما به محل کارتون اعلام کنین که میخواین از مرخصی زایمان استفاده کنین کارفرما به شعبه بیمه اعلام میکنه و از اون ماه محاسبه می کنن

مرخصی زایمان رو تامین اجتماعی بعد از زایمان میده

من کارمند رسمی هستم . از بک ماه قبل میتونم مرخصی بگیرم ولی روندشو نمیدونم

چرا استعلاجی ازدکترت نمیگیری؟

دکترم اصلا از این کارا نمی کنه 😢 

نهایتا هم که بخواد بده یک هفته ست ، ترجیح میدم مرخصیمو برم دیگه

کارمندم عزیزم مجبورم دیگه  ولی میخوام ماه آخر رو بمونم خونه بیشتر به خودم و نی نی ...

من ۳۳ هفته ام 

کارای خونه رو ک انجام میدم کمردرد میگیرم 

اگه میتونی از الان مرخصی بگیر چون میدونم شرایطط هم واقعا از الان دیگه خیلی سخته و ی وقت خدای نکرده مشکلی برات پیش نیاد

با خود مسئول کارتون صحبت کن و بگو شرایط جسمی خوبی ندارم

حال مرا هیچ کس نمیفهمد ،سالها سوختیم و دود نداشت ؛ زندگی یک دروغ مسخره بود، هیچ کس واقعا وجود نداشت...
اگه میتونی تا آخر برو چون جزئ مرخصی زایمانت حساب میشه از اون ور کم میشه بعد زایمان بیشتر به مرخصی نی ...

آره عزیزم میدونم ولی الآن به این یک ماه نیاز دارم 

شما میدونی کی باید برم پیش دکترم ؟ و اینکه سونوی جدید میگیره برام ؟ یا طبق همین قبلی هم میشه مرخصی گرفت؟

می تونی بگیری. اما به نظرم تا روزی که می تونی بیا. چون بعداز تولد بچه حتی یک روز مرخصی زایمان هم خیل ...

آره عزیزم میدونم ولی الآن به این یک ماه نیاز دارم 

شما میدونی کی باید برم پیش دکترم ؟ و اینکه سونوی جدید میگیره برام ؟ یا طبق همین قبلی هم میشه مرخصی گرفت؟

تا جایی که من میدونم و با مدیرم صحبت کردم هر زمان که شما به محل کارتون اعلام کنین که میخواین از مرخص ...

شما کارمندین ؟ مگه دکتر نباید یه مجوزی یه نامه ای چیزی بده برای مرخصی؟

2706