2726

سلام ب همگی صبحتون بخیر

من برنامهspeakyرو نصب کردم برای تقویت زبانم

اما متاسفانه خیلی محیطش داغونه و اصلا توصیش نمیکنم

تصورم از خارجیا این نبود(هرکی میاد سریعا پیشنهاد میده متاسفانه)

لطفا اگه برنامه ای میشناسید با این موضوع معرفی کنید

اگه کسیو میشناسید که اطلاع داره از این قضیه تگش کنید لطفا عزیزان

ممنون

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢
کلا خارجی داخلی نداره بیشتر کسایی ک تو ایجور اپایی هستن دنبال ...ن 

دقیقا

تا میای دو کلمه صحبت کنی شروع میکنن

من ک گرخیدم زدم بیرون اصن

یعنی راهی نداره؟☹دوست داشتم تقویت کنم زبانمو ها

اخه مسئله ای ک هست اینه که اعتماد ب نفس مکالمه رو در رو باهاشونو ندارم 

هعی...

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی جا هست ولی اپ نیس 

مخصوص مسلمان هاست جوش خیلی بهتره ولی خب اونجا هم نخاله پیدا میشه 

زبانشم انگلیسیه کلا 

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
2728
دقیقا تا میای دو کلمه صحبت کنی شروع میکنن من ک گرخیدم زدم بیرون اصن یعنی راهی نداره؟☹دوست داشتم ت ...

شاید سایتای تبادل نظر انگلیسی باشن مث نی نی سایت باشن ک البته اونجا هم همه نوع ادمی پیدا میشه نمیتونی کاربرات رو انتخاب کنی؟ مث گپ ناشناسه؟ اخه من قبلا یکی نصب کردم اسمش نمیدونم میتونستی بگی مثلا کاربرای دختر فقط از فلان کشور باشه با فلان موضوع علاقه خودش فیل.تر میکرد برات 

☆彡彡 نسیمم ミミ☆
ی جا هست ولی اپ نیس  مخصوص مسلمان هاست جوش خیلی بهتره ولی خب اونجا هم نخاله پیدا میشه  ز ...

جدا ؟

میشه معرفیش کنی؟به نظرم محیطش میتونه بهتر باشه

شاید سایتای تبادل نظر انگلیسی باشن مث نی نی سایت باشن ک البته اونجا هم همه نوع ادمی پیدا میشه نمیتون ...

نه موضوع اینا نداشت

فقط میشد اونایی که نمیخوای پیام بدنو 🐘تر کنه برات

همین

جدا ؟ میشه معرفیش کنی؟به نظرم محیطش میتونه بهتر باشه

Muslima ولی نزن برا دیتینگ اومدی 

البته اگ زدی هم زدی محیطش دوستانه است تا حد زیاد

تو‌ نت سرچش کن ی سایته فک کنم اپ نداره

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
Muslima ولی نزن برا دیتینگ اومدی   البته اگ زدی هم زدی محیطش دوستانه است تا حد زیاد ...

مرسی عزیزم

شما تاییدش میکنی دیگه؟منظورم به لحاظ امنیتشه