2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام الان میگن که نباید هیچ نوع شیری غیر شیر مادر به نوزاد داده بشه به شما هم گفتن

سلام عزيزم ب سن نوزادت بستگي داره واينكه شير مادر برسه و كافي باشه من دوقلو دارم فرزند دومم بودن سر پسرم دوسال كامل شيردادم اما اينارو تا شش ماه كامل شير خودمو دادم واقعا سخته رسوندنش

K1360only

سلام

من که اصلا از بادام و اینا استفاده نمیکنم 

یه پیمانه شیر گاو و دو قاشق غ خ ارد برنج رو میریزم تو ماهیتابه هم میزنم تا ارد مخلوط شه بعدم یه قاشق شکر میریزم میذارم رو اجاق جوش میاد همین

غذیه کودک در ماه هفتم شروع غذای کمکی، از پایان ماه ششم است که اولین غذایی که به کودک می دهیم، فرنی ا ...

سلام ببخشید وقتی یک قاشق مربا خوری ارد برنج می پزیم  ۱۲ تا قاشق فرنی به ما می ده؟ یعنی باید رقیق بگیریم که ۱۲ تا قاشق بشه؟ 

من بر اساس تجربه شخصی خودم بهتون. توصیه میکنم قبل از هر کاری فقط کافیه خواص شیر بز رو در اینترنت سرچ کنید بعد خودتون متوجه میشید چه گنجی هست شیر بز  بهترین ماده غذایی هست که میتونید باهاش غذای کمکی رو شروع کنید چون باعث افزایش وزن و تقویت سیستم ایمنی میشه تنها یه مزرعه در تهران هست که شیر بز خالص داره و واقعا بهداشتی و تمیزه بدون هیچ افزودنی اونم مزرعه مروگل هست اگه اشتباه نکنم لبنیات مروگل رو تو گوگل سرچ. کنید آدرسش میاد و شمارو از خیلی از بیماری ها نجات میده

سلام فقط و فقط شیر بز کافیه خواص شیر بز رو رو تو گوگل سرچ کنید متوجه میشوید بهترین دارو برای کم خونی، آلرژی، دیابت ، سیستم ایمنی و هزار چیز دیگه هست اگه تهران هستید یه مزرعه اطراف تهران هست که همه فصلها شیر داره لبنیات بز مروگل رو تو گوگل سرچ کنید آدرسش می اد  بخصوص برای فشار خون بالا بهترین درمان هست اما سعی کنید از مزرعه تهیه کنید چون در فروشگاهها دارای مواد نگهدارنده

سلام فقط و فقط شیر بز کافیه خواص شیر بز رو رو تو گوگل سرچ کنید متوجه میشوید بهترین دارو برای کم خونی، آلرژی، دیابت ، سیستم ایمنی و هزار چیز دیگه هست اگه تهران هستید یه مزرعه اطراف تهران هست که همه فصلها شیر داره لبنیات بز مروگل رو تو گوگل سرچ کنید آدرسش می اد  بخصوص برای فشار خون بالا بهترین درمان هست اما سعی کنید از مزرعه تهیه کنید چون در فروشگاهها دارای مواد نگهدارنده

2706