2204
عنوان

خانومای باتجربه بیاید🥲😭آبِش...

208 بازدید | 17 پست

وایییی آبگوشت ۸ صبح بار گذاشتم الان رفتم نگا کردم میببنم آبش خیلی خیلی کم شده شعله هم کمه ها اگه بخاد تا ۲ظهر بجوشه دیگه هیچی تهش نمیمونه چیکااار کنم؟؟؟اگه بخام آب اضافه کنم مزه اش خراب نمیشه؟؟؟ میشه راهنمایید کنید

ن عزیزم خراب نمیشه

همیشه به ازای هر نفر ۱کاسه استیل اب بریز

پفک نمکی و بیسکوییت ماسالای سابق هستممم و به دلیل فراموشی رمز،بیسکوییت ماسالا به افق پیوست😭 برای سلامتی پسرم ی صلوات می‌فرستی😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

اب جوش بریز

جنسیت فندوقم نمیدونم چیه همینجوری رنگ تیکرموصورتی گذاشتم😝😝😝برام دعاکنیدبارداری وزایمان خوبی داشته باشم😘کاربرتازه واردهم نیستم بالای چندسری منو ترکوندن🤔🤔🤔دیگه منونترکونیدا شماره پیدانمیکنم‌عضوبشم😄😄

فقط میتونم بگم لعنت به مغز خراب

بای

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2050
خخخخخخ لعنت بر ذهن منحرف با تسبیحم چیکارت کنم؟؟؟📿📿📿📿📿

با اسید ذهنمو باید بشورم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
هعی خواهر... 💔😂 اسی توعم از قصد اینو زدی که بیانا😑😂😂

آره از احساسات پاک ما سو استفاده میکنن

نمیدونی با چه سرعتی اومدم😐😁💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40