2737
2734
عنوان

گله دارم از خدا

289 بازدید | 34 پست

وااای من چقدر ناراخت و دلگیرم از خدا.کاش پدرم میمرد جای مادرم که ازهم نپاشیم.کاش مادرم بود و من امشب میزدم دهن‌شوهرم و میرفتم خونه مادرم تا بیوفته به گ و ه خوردن.الان خابه دوس دارم بکشمش.چقدر خدا نامردی کرده برام که مادرمو همه زندگیم رو گرفته.بعد مادرشوهر پستی مثل مادرشوهر من هنوز زندس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اول که خدا مادرتو بیامرزه دوم باور کن مادرت زنده بودم طرف شوهرت میگرفت که زندگیتون نپاشه! باباها تا چیزی میگی میگن طلاق مامانا هی لاپوشونی میکنن!گله هم ازخدا نکن انتخاب خودته پاش وایستا.هرچند من نمیدونم چی شده اینجوری میگه یا توهم تقصیر داری یان ولی دنیاهمینه سختی و آسونیش درهمه . دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور! الآنم ب جای اینکه با مشکلت یاد خدا بیفتی بگی خدایا من ب جز تو کسی رو ندارم فهمیدم هیچ کس پشت و پناه آدم نمیشع ب جز خودت گله میکنی اصلا علت سختی ها همینه کع تو بفهمی هرچی هم باشی باز دستت باید ب طرف خدا دراز باشه! هرچی سختی هم باشه بیهوده نیست یا آدمو پاک میکنه یا ب آدم انگیزه تلاش تو راه دیگه رو میده یا پشتش حتما آسونی هست. این نیز بگذرد

2738
😔😔😔خدا مادرتون رو رحمت کنه . چرا چی شده ؟؟ بی تفاوت باش سعی کن خیلی پاپیچ شوهرت نشی گلم

من ماه پیش وسیله گرفتم ۹۰۰ هزارتومن شد دادم به دختر خواهرش برا کادو عقد.حالا جشن عقدشو گرفتن باز شوهرم گفت باید کادو بدیم چون مامانم گفته.گفتم  مگه ما ندادیم کادو شو پ دیگه چتدبار.کثافت ایقد فوشم داد که نگو گفتمش ببزم خونه داداشم رسیدم درخونه داداشم انگار مهمون داشتن شوهرم نذاشت برم دیگه رفتیم جشن البته با دعوا.من احمق ازخودم میزنم اونا راحت هرچی رو دوبار از ما میکنن.اخه زورم میاد هیچ کدوم نه منو دعوت کرد نه کادو  داد دیگه چرا من دوبار باید بدم.اگه مادرم بود نمیرفتم جشن راحت یه مدت قهرمیکردم.

اول که خدا مادرتو بیامرزه دوم باور کن مادرت زنده بودم طرف شوهرت میگرفت که زندگیتون نپاشه! باباها تا ...

بابام زن گرفته اصلا نمیبینمش.خستم تز بس کوتاه اومدم.دعوا میکنم ولی هرکاری بخاد میکنه.

من اهل نفرین  نبودم  ولی سپردمش  بخدا  عزیزم

میگه من دیونم که پا بندتم.گفتمش کسی که سالمه برا خودش سالمه نه کسی خیانت نکردن منت نداره.گفتمش هرکی رو دوس داری برو بخاب باهاش اگه فکر میکنی نباید پا بند باشی .هرجا دوس داری هری

بابام زن گرفته اصلا نمیبینمش.خستم تز بس کوتاه اومدم.دعوا میکنم ولی هرکاری بخاد میکنه.

ببین تا هروقت بخوایی غصه بخوری تموم نمیشه میای ب خودت میبینی ی پبرزن غر غروی عقده ای بددهن شدی که از جوونیشم هیچ لذتی نبرده. ببین دعوا رو بذار کنار حرفتو بزن شد شد نشد ب درک اصلا دیگه تا میتونی سعی کن دعوا نشه آرومتر صحبت کن دستوری حرف نزن کاری ک گفتی انجام نداد سری تیز نشو ب خدا اونم بهتر میشه کم کم‌. مردا همع  ی اخلاقی دارن ی بار ی چیز بشون بگی انجام نمیدن باید چند بار بگی ازدستورم خوششون نمیاد ی خورده نرمتر شو زندگیتم رو ب خوبی میره

2706