2733
2734
عنوان

کسی لیپوماتیک کرده؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 485906 بازدید | 902 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها.من ۴شنبه عصر عملم بود لیپو شکم و پهلو وکمر وتزریق باسن.ببینید میزان درد بعد عمل به بدن ه ...

عزیز میشه بگی هزینش چقد شد؟؟؟

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه 
2728
بچه ها سلام من الان دیگه یکسالو ۹روز از عملم میگذره از روز اول مو به مو همه چی رو اینجا نوشتم تا هر ...

مبارکت باشه عزیزم منم سه روز دیگه عمل دارم. ولی تو گن موندم. اگه گن ارزونتر بگیرم بد میشه؟ 

کجای تهران بگو ما ک تهرانیم بریم من ک هر جا زنگ میزنم فقط ران رو میگن ۸تومن

خطرناکه جای ارزون اونم اینقدر حتما داستان داره. رنج قیمتی مشخصه. حالا یکم پایین خوبه ولی نرو هرجایی 

عمل فوق العاده دردناکیه مخصوصا در ناحیه ی پشت دردش وحشتناکه من انجام دادم نتیجه ش خوبه ولی الان بعد از دو ماه رو شکمم ناهمواری دارم که نمیدونم رفع میشه یا نه کلا به کسی توصیه نمیکنم رژیم و ورزش بهترین راهه با توجه به اینکه بعد لیپو هم باید هر دو انجام بشه وگرنه چربیها بر میگرده

2738
سلام من الان روز ۱۰ هست که لیپو کردم، شکم پهلو پشت و ترانسفورماتور به پشت ساعت شنی ، بهم گفته بودن د ...

من دو ماهه عمل کردم شکم منم گنده شده بود همش ورمه تا دو ماه خیلی تغییر میکنه حتما نگران نباش

سلام من هم لیپو کردم ۲ ماه به طور دایم گن پوشیدم بعد از ۲ ماه باز کردم ۲..۳ روز بعد از باز کردن گن ش ...

منم دو ماهه عمل کردم چون شکمم ناهمواری داشت دکترم گفت گن نپوشم دیگه و ماساژ بدم شکممو نمیدونم دلیل این سفتی های تیکه تیکه چیه 

بیاخصوصی عزیزم همه چی شوبهت بگم

سلام میشه منم در مورد لیپوماتیک راهنمایی کنید.۱۱ روزه انجام دادم.خیلی سایزم کم شده ولی احساس سفتی شکم و قلمبه قلمبه بودن شکم دارم.ایا اینجوری میمونه یا کاری باید انجام بدم

سلام  لیپوماتیک تکنولوژی جدید و بدون خطری هست و به هیچ وجه عوارض لیپوساکشن و بقیه روشها رو ندا ...

تو که داری چرت میگی اومدی واس تبلیغ من از هرررررر کی تو تهران پرسیدم پیش بهترین دکترا رفته بودن و خیلی هم ناراضی بودن توی همین سایتم نظرات رو بخونی میفهمی هیچ کس راضی نیست بعدم برای اینکه فقططططط ۶ کیلو بردارن ۳۰ ملیون میگیرن 

سلام من الان روز ۱۰ هست که لیپو کردم، شکم پهلو پشت و ترانسفورماتور به پشت ساعت شنی ، بهم گفته بودن د ...

سلام  خوبی. ببخشی مزاحمت شدم. منم لیپو کردم تازه. میخواستم بپرسم ورم شکمتون خوابید؟ ماله من خیلی سفته وتیکه تیکه است؟ درست میشه اینا؟ 

2706