2726
عنوان

بنظرتون اشکالی داره ک پدر دخترشو...؟! چی میش مگ 🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 847 بازدید | 35 پست

پدر حرمت داره ولی مادر هم بی حرمت نیس😑

بچه های من دوست ندارن با باباشون برن ولی برادرشوهرم هروقت بچه اش پوشک‌لازم داره اونقد جار میرنه عالم و ادم‌ میفهمن داده چکار میکنه در صودتی ک هیچ مامانی اینقد پر سرو صدا بچه رو عوض نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کوچولو بودم ب خاطر اینکه مامانم زود باردار شد کارامو بابام انجام میداد، دخترم هم بیشتر وقتا باباش میبرد دسشویی شماره ۱

ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏
2728

یه جوری شدم نمیدونم راستش 

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘

اشکالی نداره. منم تا 6 سالگی با بابام حموم میرفتم یا استخر ولی موقع شستن قسمت خصوصیم سعی میکرد خیلی نگاه نکنه. الانم پریود میشم یا هر چی مامانم راحت میگه بهش. ولی یعضیا مورد دارن و خود زن میفهمه و نباید دخترشو بسپره بهش. بنظرم بحث حرمت به هیچ عنوان منطقی نیست ولی خب بعضیا آدمای سالمی نیستن

2706