2204

ما بودیم مهمونی و یه دختر کوچولو تقریبا 3 ساله و خورده نزدیک چهارسال هس باباش اینو برد دستشویی کلا خیلی به باباش وابسته هس مثلا همش بغلشه کلا بیشتر کاراش با باباشه حتی غذا دادنش بعد یهو زنداییم برگشت با مامانش اینقدر بد صحبت کرد ک اره چرا میذاری باباش ببرتش دستشویی پدر حرمت داره و ازین حرفا نمیدونم چارچوب پدر دختری باید حفظ بشه و کلی حرف دیگ .. 

من خودم مجردم ولی منم دقیقا همین طوری بودم با بابام بچگیام ک بقیه میگن اینطور بوده و کلا خیلی راحتم هنوز ک هنوز خوب پدر مگ محرم نیس چی میش مگ هوووف 🤦‍♀️🤦‍♀️حالا نظر شما چیه؟؟ 

درخواست دوستی قبول نمیکنم.

بچه ها یه چیز باحال پیدا کردم

یه سایتی که ازش میتونید برای بچه ها لباس و حوله و عروسک با اسم خود کودک بگیرید! اسمی که میگید رو روی اجناس گلدوزی میکنن. من امتحان کردم و عالی بود

حتماً سر بزنید  

2050

من خیلی بدم میاد

یاد یه کاربر افتادم‌میگف دختر ۹سالش با پدرش میفرسته حموم پدرش چک میکنه بدنشو که علائم بلوغشو بفهمیم

وقتی بهش خرده گرفتیم جوابش این بود که دراینده با دوست پسرش نمیره حموم😑

دورترین نزدیکِ من🖇❤️

پدر حرمت داره ولی مادر هم بی حرمت نیس😑

بچه های من دوست ندارن با باباشون برن ولی برادرشوهرم هروقت بچه اش پوشک‌لازم داره اونقد جار میرنه عالم و ادم‌ میفهمن داده چکار میکنه در صودتی ک هیچ مامانی اینقد پر سرو صدا بچه رو عوض نمیکنه

اینجا تبادل نظره.هم نظر میدم هم ممکنه موافق و مخالف رو ریپلای کنم.اگه از ریپلای ناراحتی همین الان جمع کن از نی نی سایت برو بیرون🏃‍♀️
من خیلی بدم میاد یاد یه کاربر افتادم‌میگف دختر ۹سالش با پدرش میفرسته حموم پدرش چک میکنه بدنشو که عل ...

اون عزیزم دورغ بود 

برای نیت دلتون آیه الکرسی میخونم 😘 فقط ریپلای کنید بهم بگید ....
2292