2726
عنوان

جاریم صدای دعوامون رو شنید

281 بازدید | 28 پست

سلام بچه ها شوهرم فهمیدم تریاک میکشه امروز بحثمون شد من به بابا مامانش گفتم اومدن پایین خونه امون ،صدا دعوامون خیلی بلند بود وچند وقت پیش هم قهر کردم فهمید الان یه جورای ترحم میکنه میره همه جا هم میگه شدم مسخره دستش حالم خیلی بده دعوامون ،اعتیاد این اشغال ودعواهای همیشه امون ،بگید چیکار کنم،زندگیم خوب نیست، طلاق هم نمیتونم

معصومه هابیلیان شاخن دست کمشون نگیر

هیچوقت دلم نیومده تو مجازی کسیو لعنت کنم که نمیشناسمش

ولی لعنت به جاریت و امثالهم

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

طلاق نمیتونی پس بساز دیگه 

ننه باباش چی گفتن؟

تریاک و پیدا کن زاویه نود درجه فرو کن...

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هیچوقت دلم نیومده تو مجازی کسیو لعنت کنم که نمیشناسمش ولی لعنت به جاریت و امثالهم

حالم خیلی بده خود به خود اشکم میاد ،از یه طرف شوهرم از یه طرف صدای دعوام که شنید میدونست پدر شوهرمم هست

منم مشگل شما رو دارم با این تفاوت ک شوهرمن هروئین مصرف می کنه. منم نمیتونم جداشم نمیدونم چرا نمیتونم ...

تو یه اپارتمانی،فردا قرار پدرشوهرم ببرش تست

طلاق نمیتونی پس بساز دیگه  ننه باباش چی گفتن؟ تریاک و پیدا کن زاویه نود درجه فرو کن...

معلوم نیست کجا گزاشته ،اونا طرفم رو گرفتن کلی بهش حرف زدن اونم میگفت به قران ب جون بچم نکشیدم،باباش هم گفت اونی که قایم کردی رو نشون بده ساکت شد

تو چرا نمیتونی جداشی؟؟ من ک دارم حماقت میکنم

به خاطر بچه ام به خاطر ابرو خانوادم،مادرم سختی زیاد کشید با طلاق من میشه انگشت نما همه

به خاطر بچه ام به خاطر ابرو خانوادم،مادرم سختی زیاد کشید با طلاق من میشه انگشت نما همه

من خداروشکر بچه ندارم. ولی منم ب خاطر خانوادم و حرف مردم و اینکه میترسم نتونم فراموشش کنم 😢 

من خداروشکر بچه ندارم. ولی منم ب خاطر خانوادم و حرف مردم و اینکه میترسم نتونم فراموشش کنم 😢 

من ک کل زندگیم دیگ ساقط شده. افسردگی گرفتم ن ب خودم ن ب خونه ب هیچی رسیدگی نمیکنم از صب تا شب گریه 

2706