2737
2739

احتمالا با قرص.نه زیاد.درد نداره.مث پریوده.یکم شدیدتر

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه تصمیمتو گرفتی نباید بذاری بیشتر طول بکشه من ۲ هفته ای با قرص واژینال سقط کردم ۵۰ برابر پریود درد و حالت تهوع داشتم نزدیک ۲ ساعت!

بعدش خونریزی و درد کامل قطع شد تا ۴۰ روز پریود و لکه قطع و وصل میشد

اگه تصمیمتو گرفتی نباید بذاری بیشتر طول بکشه من ۲ هفته ای با قرص واژینال سقط کردم ۵۰ برابر پریود درد ...

اره قلبش تشکیل نشده!

تا ۴۰ روز خونریزی؟؟ برا همه این مدت طول میکشه؟ 

بعد چه مدت میشه ۲ باره اقدام کرد؟

2738
اره قلبش تشکیل نشده! تا ۴۰ روز خونریزی؟؟ برا همه این مدت طول میکشه؟  بعد چه مدت میشه ۲ ...

ما قصد بارداری نداشتیم دقیقا هم فردای عروسی تخمک گذاریم بود اورژانسی هم یادمون رفت نخوردم ولی کاملا حواسم بود ۱۲ روزه بود داشت لانه گزینی میکرد ک زود سقط کردیم فقط ۲ ساعت درد وحشتناک و تهوع داشتم بعدش هیچی، خبر ندارم فعلا چقد بعد میتونی دوباره اقدام کنی بستگی ب قدرت بدنت داره دکتر برو

برا من ایست قلب داشت تو ده هفته خودبخود سقط شد تقریبا دو ساعت درد داشتم مثل درد زایمانه دیگه اما نرفتم بیمارستان . زعفرون غلیظ خوردم رفتم تو حموم اب گرم ریختم رو کمرم 

اسم قرص چی بود؟ چندتا مصرف کردی؟

والا دقیق یادم نیس فک کنم سیتاتک یا همچین چیزی بود با اپلیکاتور باید پاهاو کمرتو بدی بالا هر ی رب یدونه بذاری دهانه رحم، غیرقانونیه پیدا کنی طریقه مصرفشو میگن