2733
2734
عنوان

شل بودن بدن شیر خوار و گردن نگرفتن

1136 بازدید | 85 پست

چرا بعضیا انقد مقاومت میکنن تو دکتر بردن بچه.خواهرم متخصص اطفاله به عروس عموم گفت بچت ۵ ماهشه کامل گردنش شله اصلا سفت نشده ببر مغز و اعصاب یه چکاب بده کمرشم شله.منم یه زمانی کار درمان بودم گفتم و تایید کردم۳ . ناراحت شدن باهامون قهر کردن الان بعد چند ماه فهمیدیم بچه سی پی شده تازه تشخیص دادن باید بره کاردرمانی حالا اومدن اشتی چون کمک میخوان. ما براش خیلی ناراحتیم اما واقعا به حرف خاله عمه و پیرزنای فامیل بچتونو چکاب نبرید دیر بشه. گردن نمیگیرن دیر حرف میزنن شل هست یدنشون تا ۱۸ ماهگی نمیتونن مستقل راه برن شما ببر متخصص چه بهتر که سالم باشه شاید هر ۱۰۰ نفر ۹۹ نفر بچش تاخیر داشته باشه سالم باشه ولی بچه شما خدایی نکرده همون یه نفر باشه . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سی پی که درمان نداره

نمونشو تو فامیل همسرم داریم. متاسفانه دوتا مسر هر دو سی پی

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
تا کی فرصت دارن حرف بزنن؟ بچه من ۹ ماهشه مامان و بابا نمیگه ولی بقیه چیزاش اوکی

یعنی چی بقیه چیزاش اوکیه؟کلمه میگه؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2738
سی پی که درمان نداره نمونشو تو فامیل همسرم داریم. متاسفانه دوتا مسر هر دو سی پی

درمان نداره اما باید کار درمانی برن مشکل شلی حنجره و حلق و نشستن و گاهی ایستادن یاد بگیرن عضله هاشون تحلیل نره

ببخشید یک سوال دارم من دائم خسته هستم مثلا اگر اتاق مر تب کنم انگار کوه جابه جا کردم یا کل روز نشستم ولی شب باز زود می خوابم این بیماری 

پیاز هر چقدرم گرون بشه!نمیره قاطی میوه هادرست مثل آدم بی شخصیتتی که هر چقدر هم پولدار بشه بازم بی شخصیته…! هیچ مقداری از آرایش قادر نیست شخصیت را بپوشاندانتظار داشتن شعوراز بعضی ها مثل شرط بستنرو “خر” تو مسابقه اسب سواریه
2706