2726

تاپیک قبلیم ....... برادر شوهرم میخواد برام طلا بخره الان پیام داده که یه زنجیر دیدم به اسمت قشنگ بود اینو هدیه بدم بهت تو هم نادیده بگیر اخه چی فکر کرده راجب من

ببین  نمیشه در این مورد اینجا تصمیم بگیری .

تو زنگ بزن از یه مشاور خانواده سوال کن .

اون بهت میگه ، که راه حل درس چیه .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا قبول نکنیا مردیکه پست 

بهش بگو من ب شوهرم میگم چون که چیز پنهانی نداریم ولی بقیه نمیگم چون بمن ربطی نداره

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️

یچیزی اومد تو ذهنم حالا خودت میدونی انجام بدی یا نه

به شوهرت بگو یچیزی ذهنم رو درگیر کرده و فلان

مثلا هی پیشش بگو اعصابم از یچیزی خرده و اینا

ولی بش نگو

بعد گوشیت رو تو یه موقعیتی بزار که شوهرت پیامِ دادشش رو ببینه

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘