2726
عنوان

شوهرم خیلی سرده

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 30 پست
پس من چی بگم که کلا رابطه ندارم. بعد از ۸ ماه ۲ ماه پیش داشنم الانم‌ک ۲ ماهه ندارم . شاید سالی ۴ ۵ ب ...

خدا صبرت بده به جایی که شرمنده شما باشه دست پیش هم می گیره خب نعوظ که قابل درمانه. 

تو دعواهاتون بی احترامی زیاد به خودش یا خونوادش نکردی؟ اگه کردی که حالا حالا ها زمان میبره برای سرد بودن تو رابطه خانوما قبل از هر کاری از تهمت افترا تا خیانت شوهر بدبختو ببرین ازمایش بالا بودن قند خون تغییرات تیرویید و خیلی چیزای دیگه باعت سردی مرد میشه بخصوص دیابت پنهان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از اولم اینجوری بود؟ بگو اگه بخاطر بچمون هستی بچمون محیط شاد میخواد پدرو مادری ک باهم خوب باشن بگن ...

نه اولش گرم بود الان اینجوری شدیم هرکی تو لاک خودش پیش شوهرم آرومم ولی اون ک میره انقد عصبی میشم فقط داد میزنم وخودمو میکوبم ک آروم بشم دوباره شوهرم میاد میش اون اروم

2728
خیلی ولی چی کنم هر حرفمون میشه دعوا  مثلا الان گفتم شب یلدا مامانم دعوت کرده اونجاییم  گ ...

چی بگم خوب مگه تازه ازدواج کردین ،معمولا یه سال خونه مادر میرن سال بعد خانه‌مادرشوهر 

یا یه روز قبل خانه مادر فرداش خانه مادرشوهر 

کنار بیاین دیگه 

مگه تازه عروس داماد  هستین؟!!

خدا صبرت بده به جایی که شرمنده شما باشه دست پیش هم می گیره خب نعوظ که قابل درمانه. 

اره بخدا تازه از من ایراد میگیره ... دکتر رفت ک گفت کلا بچه دار نمیشی . دیگه واسه نعوظش نرفت

وااای خب معلومه دیگه وقتی اینکاراو میکنه یغنی دوستداره ولی کم محلیم میکنه الان مث بچه ها شده شما برو ...

خیلی لجه الان رفتم طرفش پتو رو کشید سرش اومدم پتو رو بدم کنار پتورو سفت چسبید نذاشت دیگه اومدم سر جام

اره بخدا تازه از من ایراد میگیره ... دکتر رفت ک گفت کلا بچه دار نمیشی . دیگه واسه نعوظش نرفت

لااقل فکری به حال نعوظش، بکنه گناه شما چیه شما باید تاوان ناتوانی جنسی اونا پس بدی. 

خیلی لجه الان رفتم طرفش پتو رو کشید سرش اومدم پتو رو بدم کنار پتورو سفت چسبید نذاشت دیگه اومدم سر جا ...

بلاخره یه قلقی داره ببین نزار قهرتون طولانی بشی تا ب این سردی عادت کنه . اصلااا نزار بلاخره یراهی پیدا کن 

خیلی ولی چی کنم هر حرفمون میشه دعوا  مثلا الان گفتم شب یلدا مامانم دعوت کرده اونجاییم  گ ...

اگه به خودشم ایناروگفته باشی آدم خوبیه تحملت میکنه

یعنی چی مامان اون خیارنارنگی میده 

مامان من سفره میچینه ازاین سرتااون سر

تو ایتا عضووکانال تنها مسیر ارامش شو اگه دوست داری و کلیپ اقتدار اقای حبشی را بشنو..ظاهرا اقتدارش را اصلا حفظ نمیکنی.این فاجعه است .برای ادامه زندگی .ضمن اینکه شما خانوادش را هم زیر سوال بردی .

2706