2410
2553
عنوان

شوهرم خیلی سرده

762 بازدید | 30 پست

بچها شوهرم خیلی سرده چیکار کنم من

اصلا بوس نمیکنه اصلا بغلم نمیکنه هیجی اصلا باذوق نگام نمیکنه من با زن همسایه براش فرقی ندارم خیلی معمولی نگام میکنه الان یک ماهه رابطه نداریم

ما خیلی شدید دعوامون شد چند وقت پیش ک دیگه دوست شدیم و حل شد 

ولی الان اصلا نمیادپیشم میگه فقط بخاطربچه برگشتم اصلا باهام حرف نمیزنه اصلا هیجی خیلی ناراحتم الان رفتم پیشش زود پتو رو کشید روش میگم چرا اینجوری میکنی میگه من فقط بخاطر بچه اینجام 

مطمئنم هستم ک هیج دوست دختر و هیجی نداره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

پس من چی بگم که کلا رابطه ندارم. بعد از ۸ ماه ۲ ماه پیش داشنم الانم‌ک ۲ ماهه ندارم . شاید سالی ۴ ۵ بار سر جمع من رابطه زناشویی ببینم. مشکل نعوظ داره کلا اسپرمم نداره اما تا حرف بزنم از هیکلم و لباسام ایراد میگیره خخ

2714

منم مثل شوهرت شدم بعد یه دعوا دو سه ماهییه اصلا دستش بهم میخوره حالت تهوع میگیرم به معنای واقعی دل و رودم میاد تو حلقم در حالی که اصن موضوع دعوا یادم نیست اصلا به رابطه نمیتونم فکر کنم فکرشم حالمو به هم میزنه منی که هفته ای سه چار بار کم بود برام الان چند ماهی هست اینجوری شدم و خیلی ام خوشحالم 

اگه جوابتو ندادم به این نتیجه رسیدم که در برابر فهمیدن مقاومی  😑
مثلا اون روز عذا از بیرون خریده بود برام کادو خریده بود  ولی میرم سمتش پشت میکنه اصلا باهام حر ...

وااای خب معلومه دیگه وقتی اینکاراو میکنه یغنی دوستداره ولی کم محلیم میکنه الان مث بچه ها شده شما برو طرفش بغلش کن بوسش کن فک کن یه پسر بچه ای داری ک افتاده رو دنده لجو باهات قهره چ جوری ازدل پسرت درمیاری؟

با همینم این رفتارا کن

چقدر بد! انقدر دلش رو شکستی و از دستت‌ناراحت هس که پا روی احساسش میزاره  واین خیلی بد هس

خیلی ولی چی کنم هر حرفمون میشه دعوا 

مثلا الان گفتم شب یلدا مامانم دعوت کرده اونجاییم 

گفت من نمیاد میخوام برم خونه مامانم گفتم اونجا ک خبری نیست یا ی روز جلوتر بریم یا فرداش

یدفع داد زدمن شب یلدا خونه مامانمم

بخدا مامانش یه استانبلی ساده میذاره و نفری یدونع خیار و نارنگی دیگه هیجی خب خبری نیست خونشون بریم خونه مامان من ماشالله سفره میچینه از این سر تا اونسر

فقط لج میکنه بامن

2706