2726
عنوان

حرفای رو مخ😑😑😑

163 بازدید | 15 پست

بینی من نرماله، من خودم دوسش دارم و میخوام نچرال بمونم و عمل نکنم،  حتی چن نفر بهم گفتن انگار عمل کردی ، یکی از دوستای خالم هم گفته بود بینیم خیلی قشنگه، ولی وقته میرم خونه پدربزرگ پدریم بحث از دماغ میشه به من میگن باید دماغت رو عمل کنی تو یا دماغ تو خیلی مشکل داره خیلی دلم میشکنه، اون روز عمه ام گفت اون سری تو چرا نرفتی تست کرونا بدی منم به شوخی گفتم نمی‌خوام الان دماغم گشاد میشه خودشو و بقیه دختر عمه هم گفتن خودش گشاده،  حالا دماغ خودشونو ندیدن ، سه تا دماغ من میشه مال اونا😐

ینی انقد ناراحت شدم قلب شکست

"تسلیم وقتی آسان تر می شود که ماهیت زودگذر همه ی تجربه ها را درک کنید."💕✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو اره جون دماغ کشیده به شما

پیاز هر چقدرم گرون بشه!نمیره قاطی میوه هادرست مثل آدم بی شخصیتتی که هر چقدر هم پولدار بشه بازم بی شخصیته…! هیچ مقداری از آرایش قادر نیست شخصیت را بپوشاندانتظار داشتن شعوراز بعضی ها مثل شرط بستنرو “خر” تو مسابقه اسب سواریه
2728

به یه ورت 

آدما حرف زیاد می زنن

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
اهمیت نده عزیزم بعضیا از حسودی این حرفا رو میزنن حتما میخوان اعتماد بنفست بیاد پایین

اره عزیزم❤

بگو مهم اینه که خودم دوسش دارم مگه نظرتونو پرسیدم!

یبار جواب بده جدی جواب بده که دیگه تکرار نکنن

بگو آخه ب شما چ ربطی داره...

چطوری دست میذارید روی نقطه ضعف‌های هم؟ من وقتی نقطه ضعف یکیو میدونم همش استرس دارم نکنه تو حرفام ناخوداگاه چیزی بگم اون فک کنه عمدی بوده ناراحت شه...
خانواده بعضی عمه ها و دخترعمه ها نمیدونم چه مشکلی با بچه برادر دارن!! من انگشت شصت پام از انگشت کنا ...

پلکانی که قشنگ تره😍

دماغ من باریکه به خانواده مادریم رفته ولی اونا همه گوشی آن حتی بعضی از دختراشون ، حالا جالب اینجاست که اونایی که دختراشون بزرگ ترین دماغمو دارن به من تیکه میندازن🥲

2706