2726

بکن

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آره

خاله من با همه فامیل 

هر وقت دوس داش میومد خونه ما دو روز میموند

یه بار رفتیم خونشون جلو در بودیم مامانم زنگ زد که جلو دریم 

گف خواهر شوهرم خونمونه . مامانم گف ینی ما برگردیم؟ گف آره 

از اون به بعد دیگه پامونو خونشون نذاشتیم 

چند تا خواهر داری؟

فضولی نیست،مامان من با ۲ تا از خاله هام قهره 

خاله اولیم که خیلی حسوده برای همین

خاله دومی هم که خیلی خبرچینه 

با به خاله ام که قهر نیست،زیاد ارتباط نداره چون شوهرش یه جوریه و بابام هم زیاد از شوهرش خوشش نمیاد

ولی با یه خاله مون رابطه داریم.

باید یه دلیل داشته باشی که قطع رابطه کنی باهاش ،یا خواهر دیگه هم داشته باشی

چو دخترانم نباشند تن من مباد/وزن فعلی ۶۸ هدف بعدی ۶۳ هدف آخر ۵۸   این رو ۱۴۰۱/۸/۵ می نویسم امیدوارم با خبر خوب بیام. دارای فوق لیسانس،دیپلم و دکترا دانشکده نی نی سایت هستم.  وزن:۵۸😍هر آدمی با کاراش لیاقتش رو فریاد میزنه
چون بچه هام رو اذیت میکنن

مثلا؟ چیکار می کنع؟

چو دخترانم نباشند تن من مباد/وزن فعلی ۶۸ هدف بعدی ۶۳ هدف آخر ۵۸   این رو ۱۴۰۱/۸/۵ می نویسم امیدوارم با خبر خوب بیام. دارای فوق لیسانس،دیپلم و دکترا دانشکده نی نی سایت هستم.  وزن:۵۸😍هر آدمی با کاراش لیاقتش رو فریاد میزنه

خیلی سریع قطع کن

من داداشم رو پسر خالم دیوونه کرده بود منم دخترش خیلی اذیت می‌کرد 

بچه هات از هر چیزی مهم ترن قطع کن رابطه رو

الان مامانم همش میگه چرا زودتر من رفت و آمدم رو با اینا کم نکردم بچه هام داغون شدن

چرا؟

من یه روشی میگم انجام بده

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉
2706