2733
2734

سلام خوشگلا  ۲۳آذر  سالگرد ازدواجمون نمیخوایم سوپرایز اینا کنیم کفتیم فردا  این خوشحالیمونو  با دوتا از دوستای خوانوادگیمدن در میان بزارم برای تزیین چکار کنم به نظرتون برگ بیارم به صورت قبل درارمشون بعد ریسه بزنم دور قلبه   روی دیوار بالای مبل 

به امید روزی که تیکر بارداریمواینجابزارم❤۱۳۹۸/۶/۱۰😍خدایا شکرت انار مامان منتظرتیم فدات بشم که با اومدنت خوشحالمون کردی روز شماری میکنم برای دیدن روی ماهت😍ابان ۱۴۰۱ گر نگهدار من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد خدای بزرگ خودت پسر کوچولومو حفظ کن واسمون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سالگرد ازدواج فقط دونفرش خوبه، 

هر سال دونفره بود دیگه چون اوناهم مارو دعوت میکردن دیگه گفتیم باهم باشیم خون خیلی باهم در رفت امدیم ایده ایی که دارم خوبه برا تزیین

به امید روزی که تیکر بارداریمواینجابزارم❤۱۳۹۸/۶/۱۰😍خدایا شکرت انار مامان منتظرتیم فدات بشم که با اومدنت خوشحالمون کردی روز شماری میکنم برای دیدن روی ماهت😍ابان ۱۴۰۱ گر نگهدار من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد خدای بزرگ خودت پسر کوچولومو حفظ کن واسمون
نه بابا تزئین چیه؟ خودت میدونی بازم من باشم تزئین نمیکنم. تولده نی نی نیست که

گلم بدون تزیینم نمیشه اخه فقط میخوام بالای مبل  با برگ قلب درست کنم بعد ریسه دورش باشه

هع چی کنی؟؟؟ مباااااارکه

چی

2738
گلم بدون تزیینم نمیشه اخه فقط میخوام بالای مبل  با برگ قلب درست کنم بعد ریسه دورش باشه

خودت ميدونى ولى خيلى خنده دار ميشه از نظر من

من هم در آرزوى فرزندم اما نه به دلايل فيزيكى، به دليل اينكه اينجا فعلا جاى قشنگى نيست كه بخواهم فرزندى را به اين سرزمين هديه بدهم. بزرگترين فداكارى من براى فرزندم اين است كه با نياز مادر شدنم ميجنگم ...كاربر از سال ٩٥

ریسه نزن ...شمع کوچیکا و بادکنک بزن

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘

عشقتون پایدار و امیدوارم تا آخر عمر عاشقانه کنار هم زندگی کنین🌸🌺🌷❤

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
عشقتون پایدار و امیدوارم تا آخر عمر عاشقانه کنار هم زندگی کنین🌸🌺🌷❤

ممنون گلم مرسی