2726
عنوان

روانشناس یا فرد با تجربه

456 بازدید | 31 پست

سلام رفقا ، وقت بخیر . کسی هست بر اساس تجربه ای که در زندگی کسب کرده یا تحصیلات دانشگاهی روانشناسی داشته باشه ، بتونه رفتار و شخصیت افراد رو تشخیص بده ؟ 

اللهم عجل لولیک الفرج 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تنها کاری که میتونید انجام بدین این میتونه باشه چیزی که بهتون ربط پیدا نمیکنه ، دخالت نکنید 

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_شب    

لطفا به این آقا رسیدگی کنین ، مدام تاپیک میزنه که نیاز به روانشناس داره و بعد درخواست دوستی میده ، یه تاپیک کافی نیست ؟؟؟

من و انکارِ شراب ؛ این چه حکایت باشد ؟ غالبا این قدرم عقل و درایت باشد 😊❤🤞
@نی_نی_یار_شب     @نی_نی_یار_شب     @نی_نی_یار_شب     لطفا به ...

من به راحتی میتونستم جنسیتم رو به دروغ ، خانم بزنم ! کی از کجا میتونه تشخیص بده راست یا دروغ بودنش رو !؟ واقعیت رو زدم ، تا حرمت ها و حریم ها حفظ بشه ! و باز هم تاکید میکنم ، دخالت بیجا نکنید 

اللهم عجل لولیک الفرج 
@نی_نی_یار_شب     @نی_نی_یار_شب     @نی_نی_یار_شب     لطفا به ...

از درخواست دوستی اسکرین بدید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
تنها کاری که میتونید انجام بدین این میتونه باشه چیزی که بهتون ربط پیدا نمیکنه ، دخالت نکنید 

لطفا نظرتون با ادبیات صحیح بیان کنید اینجا یه سایت عمومیه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
من به راحتی میتونستم جنسیتم رو به دروغ ، خانم بزنم ! کی از کجا میتونه تشخیص بده راست یا دروغ بودنش ر ...

آقای محترم شما یه مساله ای داری ، ده بار این تاپیک و زدی صد نفر اومدن گفتن مشکلت چیه جای اینکه جواب بدی دونه دونه به همه درخواست دوستی دادی ۳ بار به خود من فقط ، به نظرت چه برداشتی میشه کرد ؟؟

سلام ، وقت بخیر . من حقیقتاً این خاله زنک بازی ها رو نمیدونم چی هست ! اما این رو خوب میدونم که از تاپیک های من به راحتی میتونید متوجه بشید ، اون کسی که در ذهنتون هست ، نیستم ! هر چی نباشه ، نان پدر رو خوردیم ! حرمت ها و حریم ها رو هم میدونیم ! 

اللهم عجل لولیک الفرج 

عزیزم این موضوع مال خیلی وقته ، باید بگردم پیدا کنم ولی ایشون مدلشون اینه این تاپیک رو هی تکرار میکنن ، تو خود تاپیک حرفی نمیزنن و به همه درخواست دوستی میدن .

آقای محترم شما یه مساله ای داری ، ده بار این تاپیک و زدی صد نفر اومدن گفتن مشکلت چیه جای اینکه جواب ...

من با شما حرفی ندارم ! مسئله ای که به یک پیام محدود نمیشه ، چطور میشه توی تاپیک کشش داد ! در ثانی ، قضاوت شما و چیزی که در ذهن شما میگرده ، به خودتون مربوطه . چون بهترین قاضی خداست !!! 

اللهم عجل لولیک الفرج 
لطفا نظرتون با ادبیات صحیح بیان کنید اینجا یه سایت عمومیه

نی نی یار شب چرا پیامای منونمیخونید البته دیگه مهم نیست منم فردا کاربری دوستم رو پس میدم ولی بدونین که  به ناحق اکانت منو بستین خیلی از اکانت های دیگه بودن که لایقشون بوده ببندین رو نادیده گرفتین 

2706