2410
2553
عنوان

به نظر شما بهترین دبستان تو تهران کجاست؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 184188 بازدید | 186 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان 

مدرسه دخترانه خوب توی غرب تهران کجا رو پیشنهاد میکنید؟ من علوی رو دیدم و اتیه. از اتیه خوشم نیومد ولی علوی به نظرم خوب بود . منان و سوده رو هم قراره برم ببینم ممنون میشم اگر میشناسید اینها رو یا پیشنهاد دیگه ای دارید راهنمایی کنید🌸🌸

2720
سلام کسی در مورد مدارس سرای دانش (وابسته به قلم چی) اواحد ملک اطلاعاتی داره؟برا پسرم که میره پیش دبس ...

سلام زهرا جان. وقتتون بخیر. من می خوام مهر ۱۴۰۰ پسرم رو بفرستم سرای دانش ملک. شما گل پسر رو فرستادین؟ راضی هستین؟ اگر جای دیگه ای فرستادین ممکنه بفرمایید کجا؟

2714

بدترین مدرسه دخترانه صدرا دخترم پیش دبستان نوشتم اینقدر بی ادب کاملا کادر مدرسه فامیل باورتون میشه مدیر مدرسه رو نشون نمی دادن درو غگو کذاب ما چک داده بودیم بابت شهریه مثلا پنج شنبه باید پاس می‌شد بعد شنبه اش تعطیلی بود اف یک دفعه دوشنبه همسرم زنگ زد گفت چک رو برگشت زدن همسرم یادش رفته بود حساب پر کنه من یک پسر بزرگ‌تر دارم تا حالا هیچ وقت هیچ جا این رفتار غیر حرفه ایی و بی ادبانه رو ندیده بودم از کلاس های تابستان هم دخترم انلاین نمیکردن مشکل داشت باید میگفتن مثلا آی‌پد بیار مدرسه نمیگفتی حی ما میرفتیم تو سایت کانکت نمیشدیم حی من زنگ میزدن انگار نه انگار آخرم سر چک رفتار غیر حرفایی رفتم مدرسه اعتراض کنم به راحتی گفتن اگه نمیخوای بچه ات رو ببر گفتم باشه معاونشون یه زن بی ادب جمالی گفت من الان میرم زنگ بزنم بیان تسویه کنن رفت تو راه رو فکر نمی کرد من پشت سرش باشم گفت بیای حساب اینو بدین عین سگ هار وایساده اینجا یک دفعه برگشت منو دید دیگه دیگه تا پلیس آمد  خلاصه خیلی خیلی مدرسه اشغالیه

بدترین مدرسه دخترانه صدرا دخترم پیش دبستان نوشتم اینقدر بی ادب کاملا کادر مدرسه فامیل باورتون میشه مدیر مدرسه رو نشون نمی دادن درو غگو کذاب ما چک داده بودیم بابت شهریه مثلا پنج شنبه باید پاس می‌شد بعد شنبه اش تعطیلی بود اف یک دفعه دوشنبه همسرم زنگ زد گفت چک رو برگشت زدن همسرم یادش رفته بود حساب پر کنه من یک پسر بزرگ‌تر دارم تا حالا هیچ وقت هیچ جا این رفتار غیر حرفه ایی و بی ادبانه رو ندیده بودم از کلاس های تابستان هم دخترم انلاین نمیکردن مشکل داشت باید میگفتن مثلا آی‌پد بیار مدرسه نمیگفتی حی ما میرفتیم تو سایت کانکت نمیشدیم حی من زنگ میزدن انگار نه انگار آخرم سر چک رفتار غیر حرفایی رفتم مدرسه اعتراض کنم به راحتی گفتن اگه نمیخوای بچه ات رو ببر گفتم باشه معاونشون یه زن بی ادب جمالی گفت من الان میرم زنگ بزنم بیان تسویه کنن رفت تو راه رو فکر نمی کرد من پشت سرش باشم گفت بیای حساب اینو بدین عین سگ هار وایساده اینجا یک دفعه برگشت منو دید دیگه دیگه تا پلیس آمد  خلاصه خیلی خیلی مدرسه اشغالیه

emin جان تا جایی که من شنیدم و میدونم زبانش در حد خارق العاده ای نیست. من منظور شما رو در مورد اینکه ...

سلام دوست عزیز میشه اطلاعات این مدرسه که گفتی رو به منم بدین پسرم امسال میره پیش

2706