2733
2734

همیشه  با برگ کنسروی دلمه درست کنید      عالی میشه   عالی    چون حتی وقتی پاره هستن و مواد بیرون میزنه نمیپاشن    حالا درست بشه براتون عکس میدم      هفته قبل کلی مهمون شمال داشتم  درست کردم عالی شد     این هفته مهمون شب  از شهرستان دارم ،،گفتم شام درست کنم ،،،اینم عکسش     هنوز نپخته ،،،شما کنار دلمه چی میپزید    مشکل ابدی من!!!😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برگ کنسروی چیه؟ 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2738

مواد داخلش؟ 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

خیلی بهم ریخته چیدی...خسته نباشی پیچیدن دلمه‌حوصله بر هس😓چند روز پیش مامانم درست کرد خوردم خیلی هوس کرده بودم.....اون بالا رو دلمه هات چی ریختی قرمزه؟شام فقط دلمه دارید؟ 

توخیانت تنهاچیزی که اهمیت نداره دلیلشه

من هر وقت بخوام دلمه درست کنم میرم از باغچه مون میچینم

کنسروی نشنیده بودم

دهه هشتادی هایی ک براشون جک میساختن، صبور ترین نسل از آب در اومدن.اونا شاهد قتل هم نسل هاشون ب دست پدر،همسر یا برادر شون بودن!شاهد کرونا درست وسط آرزو هاشون بودن!اونا مجازی تحصیل کردن در حالی ک کنکور واقعی تو راه بود!ولی بازم برای رویا هاشون جنگیدن!        #احمقهارو_معروف_نکنیم                      فاز اون 16 میلیون نفری ک دنیا جهان بخت رو فالو کردن اصلااااا نمیفهمم!!!                            ? are we too young for this                               آیا ما برای این خیلی کوچک نبودیم؟ !
2706