2737
2734
عنوان

خسته شدم بچها😣

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم بحث اجازه نیس وقتی زور میگه میگه زندگی من همین که هس چیکار کنم 

شما حق دارین مامان باباتون رو ببینین من نمیدونم الان باید چیکار کنین چون اون دیگ ب این ک کنترل کنه عادت کرده و اگ سرپیچی کنین فقط نظم زندگیتون از اینی ک اس بیشتر ب هم میریزه لج میکنه یهو نمیزاره تا سر کوچه برین باهاش صبحت کنین خیلی اروم بگین ک منم ی ادمم حق دارم خونوادم ببینم و اینا 

☆彡彡 نسیمم ミミ☆
واقعا سخته منم دوس دارم برم مامان مو ببرم جاهایی که دوست داره... وظیفه مه... ولی شوهر بی درک و احساس ...

برای پدر و مادر هر کاری دوست دارید انجام بدید وقت برای کنار هم بودن بزارید هیچ مردی نمیتونه این حق رو از زن بگیره 

2731
باهاش منطقی صحبت کن بگو خانوادم الان بهم احتیاج دارن دخترشونم همونجور که تو میری پیش خانواده و اینا

میگم میگه نمیدونم من نمیزارم تنها بری جایی خودمم فعلا کار دارم نمیتونم برم 

اول به اون خانم هایی که حرف های عجیب می زدند باید بگم چرا شوهرش حق داره خانم برای خارج شدن از خونه باید از شوهرش اجازه بگیره یا شوهرش راضی باشه اما در رابطه با سوال کننده باید بگم اگه خیلی بهتون زور میگه یا هر چی مشکل از شوهرتونه نه زن و آفرینشش شما باید این مشکل رو با شوهرتون حل کنید 

پس چرا مردای اطراف ما از خداشونه زنه خودش کاراشو انجام بده خودش بره بیرون مزاحم مرده نشه. مثلا بابام  از خداشه مامانم خودش کاراشو بکنه خودش بره مهمونی خودش بره بیرون یا شوهر خالم یا عموم اینا و خیلیای دیگه مثلا مامانم باید بزور بابامو پیدا کنه تا یه دقیقه ببره سر مزار مادرو پدرش یا یه باغی دارن منو مامانم  خودمون تنهایی میریم ممکنه یه دفعه بابام وقت داشته باشه اونم سالی یکبار. از بس وقتش پره و کلا میخواد از مسئولیت زن و بچه شونه خالی کنه 

2738
میگم میگه نمیدونم من نمیزارم تنها بری جایی خودمم فعلا کار دارم نمیتونم برم 

چرا نمیزاره یعنی چی بگو بهم اعتماد نداری یا فک میکنی بچه ام که تنها نرم 

میشه یه صلوات مهمونم کنی ❤️

الان یکی مثل شوهر من بیست چهار ساعت خونست. خب بیرون رفتن برای من دردسر میشه.فکر میکنه دارم میرم خوش گذرونی. ولی اگر خونا نباشه خب کمتر بهم کار داره

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

یه زن عمو دارم میگه شوهرم رو اصلا نمیتونم پیدا کنم از بس سرش شلوغه یک ثانیه واسه ماها وقت نمیزاره رفته روستا خونه خریده به زن و بچش میگه خودتون باهم هرجا دوست دارید برید من سرم شلوغه عموم تو شورا کار میکنه از طرفی هم باشگاه فوتبال داره بابای منم همینه کل عمرشونو واسه خدمت به مردم میزارن از زن و بچه شون میگذرن. انگار مجردن بزور با زن و بچه وقت میگذرونن یه بار به مامانم گفتم بابام و عموهام وداییام  اگه زن و بچه شونو ببرن انگار عین خیالشون نمیشه خیلی بیخیالن مامانم میگه من سالها دارم اینا روتحمل میکنم همه شون بیخیالن 

نه چون خیلی به حرف مادرش میکنه اونم میگه نزار بره جایی

خیلیییی بده عزیزم بکشش سمت خودش مادرش بیخود کرده شوهر شما هم خیلی ببخشید بچه ننس که گوش کرده اونم بی دلیل نمیزاره بری

میشه یه صلوات مهمونم کنی ❤️
2706