2726
عنوان

خودکشی بدون درد

947 بازدید | 97 پست

چطور خودمو بکشم که درد نداشته باشه از بس که درد کشیدم دیگه نمیخوام مرگمم درد داشته باشه راه برگشت هم نداشته باشه 

امپول هوا بزنم چی؟؟

تورو خدا فقط بهم بگید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ارتباططو با خدا قوی کن هیچ چیز ارزش نداره حال دلتو بد کنی پشیمون میشی میدونم سخته درد میکشی ولی کمی تحمل کن امید داشته باش

زگیتی دو کس را سپاس یکی حق شناس یکی حد شناس👌

راه بدون دردی وجود نداره که شما بتونی تو خونه و بدون داروهای خاص اجرا کنی عزیزم کاملا از حرفم مطمئنم باش

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ببین یکی ازفامیلامون سم مرگ موش خورد۲۵ساله ک فلج شده افتاده ی گوشه حواست باشه هاگاهی آدم ازمردنم بدترمیشه قدرسلامتیتوبدون 

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
این تاپیک میتونه پیگیری قضایی داشته باشه مواظب پست هاتون باشین @نی_نی_یار_پنج    

ببین فکر کن یکی شاید از دنیا بریده باشه و این جا به کمک احتیاج داشته باشه کارت واقعاً زشته 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
2706