2410
2553
عنوان

سزارین شدم الان تو بیمارستانم

1483 بازدید | 49 پست

گل پسرم یه هفته زودتر به دنیا اومد

خانوما ۱۰۰۰ بار با خودم گفتم کاش طبیعی ب دنیا میاوردمش از بس که درد کشیدم موقع امپول بی حسی و رفتن اثر بی حسی بعد از عمل

آرتام💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چرا فک میکنید طبیعی اسونه و بدون درد؟ اتفاقا من میگم  اونی ک طبیعی میاره هنر میکنه تا اونی ک س ...

ن اصلا اینو نگو 

چون سر سزارین دهن من صاف شد

وزن اول۶۸هدف اولیه ۶۵هدف دوم ۶۰هدف سوم۵۵هدف چهارم ۵۳ 🥲
2714
عزیزم فرق نزار هردو سختیاشو داره.. سز درداش بعدشه.. طبیعی قبلش.. هردو هنر میکنن.. 

من آمدم خونه شب اول از درد مردم آخه بیمارستان هی آمپول میزدم ولی خونه شیاف اثر نداشت

وزن اول۶۸هدف اولیه ۶۵هدف دوم ۶۰هدف سوم۵۵هدف چهارم ۵۳ 🥲

امپول بی حسی ک اصلا انقد نازکه هیچی متوجه نمیشی😐

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
چرا فک میکنید طبیعی اسونه و بدون درد؟ اتفاقا من میگم  اونی ک طبیعی میاره هنر میکنه تا اونی ک س ...

هنر ؟ زایمان؟

قشنگ کلام کلامِ پنج شش دهه قبل بود

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم

بعد امپوله نباید اصلا تکون بخوری

مامانم دکتر بهش گفته بود تکون نخور ولی موقع جابه جا شدن از تخت اتق عمل رو تخت اتاق پرستاره تکونش داد مامانم بعد ۱۲ سال هنوز درد داره

مثلا برده بودیمش بیمارستان خصوصی وپرستار خصوصی گذاشته بودیم براش 

هیچ وقت حلالشون نمیکنم 

دکتر چقدر پرستاره رو دعوا کرد

2706