2737
2734
عنوان

ذخیره تخمدان‌کم و ... ۲۱ سال سن😔 برام دعا کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کم بودن ذخیره تخمدان چه علائمی داره

علایمی نداره میگن بهتره خانما بعد از ازدواج در اولین فرصت ازمایش ذخیره و پاپ اسمیر بدن 

یا وقتی رسیدی به 19 سال 

یه دختری بود 20ّ سالش امده بود مرکز ناباروری میگفت خونریزین زیاد بود امده ازمایش داده بود ذخیرش یه صدم بود عقد بود 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2731
خدا کنه همینجور باشه♥️ من روز چهارم ک اینجوری بهم گفت

نترس اصلا فردا برو ازمایش بده پشت گوش ننداز مه. خدایی نکرده پایین باشه که نیست فرصت از دست ندی

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
علایمی نداره میگن بهتره خانما بعد از ازدواج در اولین فرصت ازمایش ذخیره و پاپ اسمیر بدن  یا وقت ...

یعنی به خون ریزی دوره ها پریود هم ربط داره؟من دو روز اول نرماله یعنی نه کمه نه خیلی بیش از حد اما روز سوم خیلی کمه و روز چهارمم تمومم چرا

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که زندگی بهت یاد داده چیه میگم هرجای زندگی حالت با کسی و چیزی خوب نبود ترکش کن. مهم نیس تا کجا پیش رفتی. مهم نیس چقد زمان گذشته. میگم هیچ وقت برای ترک مسیر و آدم اشتباه دیر نیست. میگم هیچی توی زندگی مهم تر از این نیست که حالت خوب باشه. هیچ چیزی و هیچ کسی ارزش آزار دیدن رو ندارهمیگم اولویت زندگیت حال خوبت باشه. چون یه جایی وقتی به گذشته نگاه می کنی می بینی سر آدما و اتفاقاتی اذیت شدی که حالا هیچ جایی تو زندگیت ندارن..
یعنی به خون ریزی دوره ها پریود هم ربط داره؟من دو روز اول نرماله یعنی نه کمه نه خیلی بیش از حد اما رو ...

نه این خانم شانسش زده بود که خونریزیش زیتاد بئد فهمیده بود اگر قصد جلوگیری داری برو ازمایش ذخیره بده 

من هم مثل شما هستم خونریزیم کلا 3 روزه

2738
نه این خانم شانسش زده بود که خونریزیش زیتاد بئد فهمیده بود اگر قصد جلوگیری داری برو ازمایش ذخیره بده ...

ازمایش ذخیره چی هست من خودم کلا باردار دلم نمیخواد بشم اما خب دلم نمیخواد یائسه بشم زود😑میترسم همش

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که زندگی بهت یاد داده چیه میگم هرجای زندگی حالت با کسی و چیزی خوب نبود ترکش کن. مهم نیس تا کجا پیش رفتی. مهم نیس چقد زمان گذشته. میگم هیچ وقت برای ترک مسیر و آدم اشتباه دیر نیست. میگم هیچی توی زندگی مهم تر از این نیست که حالت خوب باشه. هیچ چیزی و هیچ کسی ارزش آزار دیدن رو ندارهمیگم اولویت زندگیت حال خوبت باشه. چون یه جایی وقتی به گذشته نگاه می کنی می بینی سر آدما و اتفاقاتی اذیت شدی که حالا هیچ جایی تو زندگیت ندارن..
 امیدوارم ک شما این مشکلو نداشته باشین

امیدوارم شما هم مشکلت حل بشه عزیزم

ازمایش ذخیره چی هست من خودم کلا باردار دلم نمیخواد بشم اما خب دلم نمیخواد یائسه بشم زود😑میترسم همش

ذخیره تخمدان مشخص میکنه تخمک های که داری برا بارداری چندتا هست که خیلی مهم هست برا بارداری حتما برو ازمایش رو بده اگر میخوایی جلوگیری کنی

ذخیره تخمدان اندازه اون فولیکول و تخمک های ک آزاد میشن تو تخمدا رو میگه ک با اندازه خود تخمدان رابطه مستقیم داره یعنی تخمدان کوچیک فک کنم ذخیره کم و این شانس بارداری و کاهش میده

ذخیره تخمدان مشخص میکنه تخمک های که داری برا بارداری چندتا هست که خیلی مهم هست برا بارداری حتما برو ...

جلوگیری که خیلی میکنم ولی میزم حتما ممنون گلم

2706