2204

رفتم پیش دکتر امروز یک سال اقدامم سونو گرفت وگفت خیلی عجیبه با این سن ذخیره تخمدانت کمه فردا میرم آزمایش amh برام دعا کنید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

وااا چجور از سونو فهمیده؟؟؟ 

دکتراخوب بلدن یه کسی و نگران کنن الکی 

میری آزمایش میدی همه چیم اوکی و خوب خاهد بود استرس نداشته باش

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین تنها چیزی که قطعی نیست ولی میتونه یه نشونه باشه ،اینه که خونریزی پرودیت خیلی کم باشه ،اینم میگم ...

نه همه چی منظمه اصلا فکر نمیکردم مشکلی داشته باشم سونوی رحم و ضمائم از رو شکم چند ماه پیش دادم مشخص نشد 

2050

منم تو سنو روز سوم دکتر گفت مشخص نیست برو ازمایش بده ازمایش دادم 2.8 بود نگران نباش

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
وااا چجور از سونو فهمیده؟؟؟  دکتراخوب بلدن یه کسی و نگران کنن الکی  میری آزمایش میدی همه ...

مرسی عزیزم اگه همه چی خوب باشه خیلیییی خوشحال میشم مرسی امید دادی یکم از نگرانیم کم شد

کم بودن ذخیره تخمدان چه علائمی داره

علایمی نداره میگن بهتره خانما بعد از ازدواج در اولین فرصت ازمایش ذخیره و پاپ اسمیر بدن 

یا وقتی رسیدی به 19 سال 

یه دختری بود 20ّ سالش امده بود مرکز ناباروری میگفت خونریزین زیاد بود امده ازمایش داده بود ذخیرش یه صدم بود عقد بود 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
خدا کنه همینجور باشه♥️ من روز چهارم ک اینجوری بهم گفت

نترس اصلا فردا برو ازمایش بده پشت گوش ننداز مه. خدایی نکرده پایین باشه که نیست فرصت از دست ندی

2292