2733
2734
عنوان

اهدای زندگی! شاید بتونید کمک کنید !

886 بازدید | 23 پست
دوستان عزیز یکی از عزیزان دو ماهه به طور ناگهانی در هنگام تولد فرزندش به سرطان خون مبتلا شد ه متاسفانه بعد از درمان مراحل سخت شیمی درمانی موقع زایمان پیوند هیچ کدوم از اعضای خانواده بهش نخورده از دوستان عزیزخواهشمندم اگر مایل به ازمایش خون برای پیوند مغز استخوان هستن لطفا بیمارستان شریعتی قسمت اهداء پلاکت خون مراجعه فرمایین در ضمن لازم به ذکر است این امر خدا پسندانه هیچ اسیبی به شخص مورد نظر نمی رساند این آزمایش ربطی به گروه خونی ندارد نام بیمار مورد نظر سمیه سیدموحد می باشد که جهت آزمایش خون نام بیمار الزامی می باشد اگر سوالی در این رابطه دارید با این شماره ها می توانید تماس بگیرین با سپاس فراوان لطفا تو هرگروهی هستید اشتراک بگذارید ٠٩١٢٢٨٨٦٩٤٢ ٠٩١٩٤٠٣٣٣٥٣ ٠٩٣٦٣٥٦٤٢٤٨
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
بر اساس گزارشات، اهدای سلولهای بنیادی برای فرد اهدا کننده هیچ خطر و عارضه ای به همراه ندارد. و سلولهای برداشت شده توسط بدن در عرض چند روز جایگزین میشوند. داوطلب هستید  . اگر داوطلب پیوستن به جمع اهدا کنندگان زندگی هستید به دفتر بانک اهدا کنندگان سلولهای بنیادی واقع در بیمارستان شریعتی، مرکز تحقیقات هماتولوژی-انکولوژی و پیوند سلولهای بنیادی مراجعه کنید. www.iscdp.ir contact @ iscdp . org  تلفن:   021-88353028-88352830-88353036-88357017   و لطفاً پس از شنیدن صدای گویا شخصاً داخلی 106 را جهت پرسیدن سوالهایتان شماره گیری فرمائید .   آدرس:خیابان کارگر شمالی، بیمارستان شریعنی ضلع جنوبی بیمارستان شریعتی بانک اهداکنندگان سلولهای بنیادی  ولی برای مریضی به نام سمیه سید موحد نیاز مبرم به این سلول هست خواهش مندیم از کسایی که جزو واجد شرایط میباشند با شماره تماس های ۰۹۱۲۶۵۴۲۴۲۰علی موحد ۰۹۲۱۲۱۸۰۳۹۰محمد موحد ۰۹۱۹۴۰۳۳۳۵۳ مهدی اصلانی ۰۹۳۶۳۵۶۴۲۴۸ ابراهیم یوسفی حاصل فرمایید
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش من تهران.بودم حتما اقدام میکردم چون خیلی وقت هست تو فکرم تا بتونم تو این مورد کمکی حداقل کنم
از خداوند برایت چیزی میخواهم که جز خدا در باور هیچکس نمیگنجد...ارامشی که الان دارم ,مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم.......!!!
2728
سالومه جون من الان زنگ زدم به اون شماره دفتر این خانوم پلاکت میخوان یا سلول بنیادی؟
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
2738
سالومه جان برای سلول بنیادی هم زن میشه هم مرد فکر کنم فقط باید بریم آزمایشگاه و آزمایش خون بدیم؟ همین؟
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
سالومه جان من خیلی دوست دارم این کار رو بکنم و حتما سعی میکنم البته اگر بتونم همسرم رو راضی کنم عزیزم
2706