2737
2734
عنوان

دکتر زهرا انصاری اصفهان

2258 بازدید | 16 پست

سلام دوستان

کسی پیش زهرا انصاری سزارین کرده؟

راضی بودین؟

زیر میزی میگیره ؟

کلا هزینه سزارین چه قدر میشه؟

من میخوام برم پیشش واسه سز اختیاری

ممنون میشم اگه تجربه ای دارین بگین

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌

نمیشناسم.ولی خصوصی بری سزارین میکنن دکترهم زیرمیزی نمیگیره

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کدوم بیمارستان؟

مهرگان

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
2731

سلام

من از دو نفر شنيدم كه (البته سه چهار ماه پيش) اين دكتر بدون گررفتن زير ميزي سزارين  اختياري براشون انجام داده 

براي همينم خودم دو هفته اي هست كه به اميدخدا اقدام كردم براي بارداري  از همين اولش هم ان شالله ميخوام برم پيش ايشون براي همين كه سزارين اختياري انجام ميده

براي آزمايشات پيش از بارداري هم رفتم پيششون بد نبود خوب بود

حالا شما چند ماهتونه ؟ تازه اول بارداري هستيد؟؟

لطفا اگه رفتيد حتما من رو هم در جريان بذاريد ممنون ميشم

ازيكيشون كه پرسيدم گفت مهرگان زايمان كرده و انگار حدود هشت ميليون هم هزينه بيمارستانو زاي ...

عزیزم من تازه وارد ماه هشت شدم

رفتم پیشش ویزیت شدم

دکتر بسیار دلسوز و با اخلاقیه

فقط مهرگان زایمان میکنه

زیر میزی هم نمیگیره

هزینه بیمارستان با بیمه تامین اجتماعی ۶۸۰۰ هست بدون بیمه ۸ و نیم

تازگی یعنی همین آذرماه هم دو تا از دوستای صمیمیم پیشش زایمان کردن و راضین

عه به سلامتي خداراشكر كه راحت قبول كرده من فكر كردم حالا چون شما ماهتون بالا رفته ممكنه قبولتون نكنه خدا براش خوب بخواد اين خانم دكترا واقعا كه كلللي دعا پشت سرشه هيچ جا دكترا به اين راحتي قبول نميكنن كه سزارينو 

راستي يه سؤال دارم ازتون اينكه شما تا قبل اين پيش كدوم دكتر ميرفتين؟؟ 

2738
عه به سلامتي خداراشكر كه راحت قبول كرده من فكر كردم حالا چون شما ماهتون بالا رفته ممكنه قبولتون نكنه ...

من پیش شیوا طالبی میرفتم

من پیش شیوا طالبی میرفتم

عه چه جالب چون منم دلم ميخواست هر موقع كه ان شالله باردار شدم اولش يا پيش همين دكتر طالبي برم يا پيش مقاره عابد چون اينارو تعريفشونو زياد شنيدم اونوقت اگه اونا اصلا حاضر به سزارين نشدن بيام پيش همين دكتر انصاري واسه زايمان

اولش فكر ميكردم اگه آخراي بارداري مثلا برم پيشش ممكنه كه ديگه قبولم نكنه ولي حالا كه شما گفتيد توي هشت ماهگي هستيد و رفتيد پيشش و راحت قبول كرده سزارين رو خيلي خيلي خوشحالم شدم بازم ممنون از لطفتون بابت راحت كردن خيالم 

لطفأ براي منم دعا كنيد كه ان شالله هرموقع وقتش هست ديگه خدا بخواد ومنم باردار بشم ممنون

عه چه جالب چون منم دلم ميخواست هر موقع كه ان شالله باردار شدم اولش يا پيش همين دكتر طالبي برم ي ...

خواهش میکنم

انشاالله بزودی باردار میشی گلم

چرا؟ من پارسال پیشش زایمان کردم

سلام عزیزم شما کاملا از زایمانی که پیش دکتر انصاری داشتید راضی بودید؟ راحت سر پا شدید بعد عمل؟ برشی که برا عمل زدن وسیع بود یا کوچیک؟ حدودا چندسانت بود؟ خدای نکرده بعدش مشکل چسبندگی اینا نداشتید؟ ببخشید انقدر سوال پرسیدم قراره حدود دوماه دیگه پیششون زایمان کنم و استرسشو دارم

2706