2726

سلام...

داریم خونه درست میکنم میخوام بدونم دیوار پذیرایی و اتاقا چه مدلی جدید تر و قشنگتر و بهتره...مرسی از نظراتتون

تعداد رای : 16
نظرسنجی
کاغذ دیواری
15
93%
سرامیک
1
6%
اینکه خودتو جلو بعضی آدما بزنی به نفهمی خودش کلی فهمه:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه دیوارو سرامیک میکنن؟؟؟

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2728
سرامیک که اصلا کاغذ دیواری هم دیگه زیاد کار نمیکنن قدیمی شد اینه یا استیکر های بزرگ مد شده الان

ینی گچ بعد اینا رو روش کار میکنن؟

اینکه خودتو جلو بعضی آدما بزنی به نفهمی خودش کلی فهمه:)

کاغذ دیواری بهتره

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
گچ زود کثیف نمیشه  آخه بچه کوچک داریم..

نه عزیزم رنگ روغنی سفید بزنین که بتونی تمیز کنی 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2706