2410
2553

ممنون میشم معرفی کنید

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام آناشید جان شما پودر آندروفرتی نمیخوایین؟

من برا همسرم گرفتم منتها فقط یه ساششو خورد بهش نمیسازه دیگه نخورد تازه هم گرفتیمش تا ۲۰۲۳ هم تاریخ داره

اگر بخوای زیر قیمت میدم

خدایا خودت کمکم کن🙏🙏
2456
سلام آناشید جان شما پودر آندروفرتی نمیخوایین؟ من برا همسرم گرفتم منتها فقط یه ساششو خورد بهش نمیساز ...

سلام عزیزم فعلا نه راستش  ببر همون داروخانه  که خریدی پس میگیره  راستش من تازه خریدم خیلیم گرون تر  ولی ابن سینا دیدم ۱۲۰۰ میده شما چند خریدی ، چطور بهش نمیسازه  چیز خاصی نیست که  

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
سلام عزیزم فعلا نه راستش  ببر همون داروخانه  که خریدی پس میگیره  راستش من تازه خریدم ...

۱۶۰۰ گرفتیم عزززیزم

شوهرم هر وقت دارو خارجی میخورده سردرد میگیره علتشم نمیدونیم 

داروخانه گفته با دارو دیگه تعویض میکنه حالا قراره ببریم دارو دیگه جاش بگیریم

خدایا خودت کمکم کن🙏🙏

سلام اون تاپیک قفل شد نتونستم جواب بدم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/لینک-حذف-تاپیک-و-پست-های-درخواستی

اینجارو ببینید کامل نوشته چ کنید

یه کاربر خاموش که بعداز2.3سال عضو شده  دیگه خیلی هاتونو میشناسم و دیدم ت خیلی از تاپیکای جنجالی هم بودم  
سلام اون تاپیک قفل شد نتونستم جواب بدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/لینک-حذف- ...

فدات مرسی 

2714