2737
2734
عنوان

خانه وحشت

376 بازدید | 18 پست

جریان خانه وحشت خوندم حالم بدشده  خدالعنتشون کنه چقدرپست فطرتن ازآینده دخترام میترسم خدامیدونه چ بلایی سرشون بیادبنظرتون لازمه این حوادث براشون تعریف کنیم یانه اثرمنفی داره بتظرتون چ کاربایدبکنیم دختردارابیان بگن شمام نگران آینده شون نیستن

جریان چی بوده؟

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
حالم بده نمیتونم تعریف کنم توخبرحوادث سرچ کنید

نمیتونی تاپیکم نمیزدی بای

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

دختران فراری تو خونه ای نگه داشته میشدن ب اسفناکترین حالت ممکن.چن مدت پیش جنازه تکه تکه شده ی نفر پیدا شد.ودوتا دختر ک لخت تو کمد نگه داشته شده بود ب مدت هشت ماه.یکی هم یکسال تو ی اتاق بود

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)

اونا دختر فراری بودن گولشون زده به بهانه جا خواب وغذا 

اه چرا انقدر همه چیز رو بهم ربط میدین 

اگر بخوای اینجوری زندگی کنی تا سر کوچه هم نمیتونی بری چون ممکنه بقال سرکوچه دزد باشه

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز
نوشتم.با اینکه وظیفه اسی بود تعریف کنه کسی ک تاپیک میزنه باید درست مخاطب توضیح بده یا نزنه

ممنونم که توضیح دادی باورکن حالم بده حتی نتونستم براشوهرم توضیح بدم

2706