2726
بهم جاهای دیدنی و رستورانهای خوب پیشنهاد بدین ! توصیه خاصی هم اگر دارین ممنون میشم بشنوم ! یه پسر دو سال و هشت ماهه هم دارم ...
امروز که محتاج توام جای تو خالیست ،فردا که بیایی به سراغم خبری نیست ،از من خبری نیست ،در خانه کسی نیست ...
کنار رودخانه خیلی با صفاست بخصوص شبها بازار قدیم هم بری سر بزنی جالبه یه بازار قدیمی سنتیه رستوران و فست فود خوب هم زیاد داره: باغ فلاحت عالیه فست فود لیمو هم خوبه
فروش انــواع لـبــاس بـارداری و بچگانه با مناسب ترین قیمت pooshak_bardari_parnianeh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من خودم دزفولیم کنار رودخونه دز خیلی خوبه و باصفاس و یه رستوران ساحلی هم داره رستوران پارسیان فست فود نینا -لیمو-بلوط بازار قدیمی امامزاده سبزقبا پارک دولت پارک خانواده پارک رعنا تفریحگاه ساحلی علی کله
عزیزم الان اصلن موقع مناسب برای جنوب نیست هوا افتضاحه ولی جاهای دیدنی کنار رودخونه که علی کله جای خوبشه قدیمیترین پل جهان حمام کرناسیون سد دز فست فود بلوط لیمو رستوران دلنوازان عالیه و رستوران باغ فلاحت بازار قدیم شوش هم بیست دقیقه ای دزفوله که اونم قلعه باستانی و مرقد پیامبر دانیال هست شوشتر هم ابشار و اسیابهای دیدنی داره ولی بازم میگم هوا افتضاااااااحه

دزفول رودخونش دیدنیه علی کله .... رستوران سنتی شوادون که هم یک جاذبه گردشگری هم غذا های بسیار خوشمزه ای داره وقدیمی پارک های ساحلیش سد تنظیمیش روستاهاش شهیون بازار کهنش