2726
اره خب هفته پیش عروسیمون بود خیلییی تحت فشار بود الان قشنگ دستشو میکنه تو موهاش کلی میریزه

مبارک باشه خوشبخت بشی.براش گل گاو زبون دم کن بهش رامش میده

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اره خودشم متوجه شد.قبلا صبا ک از رو بالش بلند مبشد کل بالش مو بود.الان نهایت چهار پنج دونه باشه.البت ...

دستشو میکنه تو موهاش کلی میریزه امروز ماسک مو بهش دادم و با روغن تقویت کننده گفتم چرب کنه

دستشو میکنه تو موهاش کلی میریزه امروز ماسک مو بهش دادم و با روغن تقویت کننده گفتم چرب کنه

اگه موهاش چرب باشه با روغن بدتر میریزه.گیاه خرگوشک اگه میزنه از عطاری بخر براش خیلی خوبه شوهرمن خرید ولی تنبله نمیزنه

خخخ قفل کرد

شوخ و مسخره😁   ....تی جان قوربان😁🤥...در مورد خودم بگم چون نمیشه عکس گزاشت والا من چون این سایتم زشت نیستم برار بیکارم نیستم کمتر تهمت بزنید جان شیمی مار .‌..خدارو شکر انقدی قیافه و اندامم خوب هس که زخمی کنم طرفو😉اهل خودستایی نیستم ولی ده مجبورم اینجا فک میکنن ما سرو مچه ناریم که اینجاییم بیتربیت ها😁😁😁 درضمن ورزشکارم ایسم ...والسلام