2726

ایرانی های اصیل کم کم وقتشه کاستوم هالوین رو جمع کنین بذارین تو کمد و CD آخخخ تو شب یلدای منی رو دستمال بکشین😆😎

من که نشد باد بشم برم تو موهات ولی عوضش تو حسابی اشک شدی رفتی رو گونم                           دود شدی رفتی تو سینم...👐🌌

سلام تولید کننده ی شیره،باسلوق،رب انار درجه یک  

اگر دوست داشتین 

از محصولات ما خرید کنین و بهترین مزه هارو تجربه کنین 

با شماره ی زیرتماس بگیرین 

۰۹۱۲۸۵۵۶۳۴۲

خدایا چنان کن سرانجام کار                                              ک تو خوشنود باشی و من رستگار....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اون هیچی که ....لعنت به ماهایی که ازدواج کردیم نزدیک هالوین نمیتونیم کات کنیم 😐

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡
انقدر که هندونه و انار این آهنگه رو استوری دیدم اسم یلدا میاد تشنج میکنم

😂

من که نشد باد بشم برم تو موهات ولی عوضش تو حسابی اشک شدی رفتی رو گونم                           دود شدی رفتی تو سینم...👐🌌
اون هیچی که ....لعنت به ماهایی که ازدواج کردیم نزدیک هالوین نمیتونیم کات کنیم 😐

😂😑

من یکم نا خالصی دارم بیام 🔫😬😬😬😁😁😁

😂