2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون ازت عزیزم متری چند میشه؟

نمیدونم گلم متری چقدر حساب کرده

اول ۸/۵قرارداد بست باهامون،بعد دبه کرد گفت کارهای اضافه کردم ۱۰گرفت ولی خوب کارش عالیه،حرفهای رنگ زده

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2728
نمیدونم گلم متری چقدر حساب کرده اول ۸/۵قرارداد بست باهامون،بعد دبه کرد گفت کارهای اضافه کردم ۱ ...

چه گرون شده من فکر میکردم ۵_۶ تومن باشه پسرم تمام دیوارا رو جویده

چه گرون شده من فکر میکردم ۵_۶ تومن باشه پسرم تمام دیوارا رو جویده

ببین ماهم دیوارهامون خیلی خراب بود،مجبور شد ۴،۵بار بتونه بکنه فقط چون قبلا کاغذ دیواری بوده و کاغذ دیواری روی دیواری چسبونده بودن،به خاطر همین دیوارها خورده شده بود مجبور شدن چند لایه بتونه بکنن تا صاف و یکدست بشه،به خاطر همین گرون شد

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
نه عزیزم تابستون انشالله  تهرانم

سعی کن یه آدم مطمئن پیدا کنید!

ما یه نقاش آوردیم کل خونمون ریخت به هم و سه برابر ازمون پول گرفت و آخرش کار نیمه کاره ول کرد و رفت!  فعلا ازش شکایت کردیم!  حالا حالا باید دنبال پولمون بدویم!!!  

چقدر بد،حتما ،ممنون از راهنماییت

یه عده اشون اصلا معتاد هستند!  

به هیج عنوان کلید دست نقاش ندین!  یکی از فامیل دو تا خونه داشت کلید داده بوده دست نقاش تا خونه رو رنگ کنه!  بعد چند ماه همسایه ها زنگ می زنند بهشون که از واحد شما هر بار صدای آدم میاد!! 

بعد فامیل ما یه بارش می ره اونجا می بینه نقاش از خونه کلید ساخته بوده و زن می برده تو خونه!! 

خلاصه خیلی خیلی مواظب باشین!!   

یه عده اشون اصلا معتاد هستند!   به هیج عنوان کلید دست نقاش ندین!  یکی از فامیل دو تا خونه ...

وااااای چه بد ،حتما حواسم رو جمع میکنم 

فعلا تا تابستان صبر میکنم تا پسرم بزرگتر بشه ،دیوارا رو جویده  

2706