2726
عنوان

شما باشید میخرید برای فرزندتون؟

604 بازدید | 14 پست

یه پکیجه، یه سری محصولات از انتشارات مختلف داخلشه. 

کتاب داستان و بازی فکری و ابزار نقاشی. یه کتابم واسه مامانا که بچه ۴ ساله دارن. 

مناسب سن ۴ سال

قیمتشم ۳۵۰. 

جدا بخوام بخرم هم همینقدر میشه. 

پکیج رو بخرم؟

یه جوری لقمه اماده است. 

نیازی نیس بگردم ببینم چی برا ۴ سال خوبه چی نیست. خودشون تحقیق کردن مناسب هارو گذاشتن داخل پکیج. 

تعداد رای : 77
نظرسنجی
اره
58
75%
نه
19
24%
 شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

میخریدم

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب وقتی سر در گمی که چی بخری اره خوبه

ولی من برا پسر ۴سالم مجموع کتابای حواستو جمع کن رو خریدم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

خانما پسراتون توی این سن واقعا به کتاب علاقه دارن؟؟؟پ چرا پسرمن ۶سالشه هرکتابی براش بگیرمو اولش ذوق داره بعد اصلا اهمیت نمیده . منم که حوصله ندارم یه داستانو صدبار باید براش بخونم   

خانما پسراتون توی این سن واقعا به کتاب علاقه دارن؟؟؟پ چرا پسرمن ۶سالشه هرکتابی براش بگیرمو اولش ذوق ...

پسر منم بهش میگم بیا با هم داستان بخونیم میگه بزار اول ماشین بازی کنم اون مهم تره 😂😂

خانما پسراتون توی این سن واقعا به کتاب علاقه دارن؟؟؟پ چرا پسرمن ۶سالشه هرکتابی براش بگیرمو اولش ذوق ...

پسر من علاقه داره. شاید از اول براش استفاده نکردی. یا شایدم پسر من ۶ ساله شد، علاقش رو از دس بده

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2706