2737
2734

نه

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فک نکنم باشه

من بچه بودم یادمه مامانم به همسایه مون گفت من خواهرهام و از بچه هام بیشتر دوست دارم، بعدها که بزرگ شدم بهش گفتم انکار کرد میگفت نه من چنین چیزی نگفتم و اصلا ممکن نیست 

حافظ نهاد نیک تو کامت برآورد ...
من بچه بودم یادمه مامانم به همسایه مون گفت من خواهرهام و از بچه هام بیشتر دوست دارم، بعدها که بزرگ ش ...

اره بابا چرت و پرته

دختری باش که همه از مستقل بودن و موفقیتش حرف میزنن، نه از خوشگلیش🌸
2738

من عمه ام عمومو خیلی دوس داشت حاضر بود بچه هاش گشنه باشن ولی برابرادرش چلو گوشت بذاره ولی فک میکنم مرگ بچه خیلی سخت تر باشه چون خواهرم که تو بچگیش مریض شده بود پدرم برا شفاش یه پول خییییلی زیادی رو صدقه داده بود خیلی زیاد ولی خواهرم زیاد از مرگ پدرم ناراحت نشد چون ازدواج کرده وکلی بچه وبدبختی داره

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
من خانوادمو و بچمو یه اندازه دوست دارم ولی همیشه عذاب وجدان دارم فکر میکنم باید بچمو بیشتر دوست داشت ...

نه خب به خاطر احساسی که داری عذاب وجدان نداشته باش مهم اینه که به بچه ت محبت میکنی 

من عمه ام عمومو خیلی دوس داشت حاضر بود بچه هاش گشنه باشن ولی برابرادرش چلو گوشت بذاره ولی فک میکنم م ...

مامان من هم در مقابل خاله هام تقریبا همین طوره

خدا پدرت و رحمت کنه عزیزم 

بنظرم بچه دوست داشنش فرق میکنه وی جوری ازهمه کس بیشترمن نمیتونم بگم ازوالدینم بیشترولی قبلاخواهرزادهاموازجونم بیشتردوسداشتم الات ک خودم بچم ۳ماهشه خیلیییییی حسم بهشون کم شده

مامان من هم در مقابل خاله هام تقریبا همین طوره خدا پدرت و رحمت کنه عزیزم 

ممنونم عزیزم ولی مادرتون پشیمون میشه برا هیشکی نباید بیشتر از ارزشش وقت بذاری عموم عمه ام رو زیاد دوس نداشت یه جورایی فقط ازش انتظار داشت وسو استفاده میکرد بچه هاش ناراضی پدرمم به رابطه اونا خیلی حسودی میکرد هر چقد بهشون پول میداد یا محبت میکرد اونا دوسش نداشتن 

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
ممنونم عزیزم ولی مادرتون پشیمون میشه برا هیشکی نباید بیشتر از ارزشش وقت بذاری عموم عمه ام رو زیاد دو ...

دقیقا 

فقط باعث حسادت و ناراحتی بقیه میشه 

2706