2737
2739

11 سالشه 

یه مدت که اومده بود یه هفته خونمون مونده بود مخل آسایش من شده بود نمی‌رفت 

یه سری در جریانن

حالا هم رفت و آمدمو با جاریم خیلی کم کردم اما تو جمعی جایی همو میبینیم میاد تو بچه داری من دخالت میکنه بچم 5 ماهشه بغلش میکنه باهاش راه میره شیشه شیرو ازم میگیره میخواد به بچم شیر بده 

دیشب تاپیک زدم دوستان بهم گفتن دیگه اجاره نده شاید یه اتفاقی بیفته اما تا بیام حرفم بزنم کسی نمیذاره حرف بزنم انگار نه انگار من مادر این بچم

و تا نمیذاره به بچم شیر بدم باهام لج میکنه

بعدم از لج من میره شوهرمو بغل میکنه میگه عمو من خیلی دوستت دارم عمو چرا بهم زنگ نمیزنی قشنگ تابلوعه میخواد لج منو دربیاره هی این حرفارو بهش میزنه خدای سیاسته مثل 40 ساله ها میمونه 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

بچه یازده ساله نمیزاره به بچه ت شیر بدی؟؟

بیعرضگی خودته عزیز ببخشید

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه یازده ساله نمیزاره به بچه ت شیر بدی؟؟ بیعرضگی خودته عزیز ببخشید

نه میاد میبینه من دارم شیر میدم میخواد مادری کنه میگه این که نمیخوره مثلا بچم یه لحظه مک نمیزنه میگم چرا داره میخوره میخواد شیشه رو بکشه بیرون میخواد خودش بهش شیر بده میگه بده به من منم میگم نه نمیشه باهام لج میکنه. 

خیلی محکم بگو بچه اسباب بازی نیست بعدم جمع کن بیا خونه یه بار ببینن بهت بر خورده دست و پاشون جمع میکنن

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....
وا دلش میخواد شیر بده بهش چه اشکال داره باهاش بازی کنه مشکلش چیه😐😐 چ اشکال داره تو طوری نگاه نکن ...

مگه اسباب بازیه که بهش شیر بده؟ بچست یهو بپره تو گلوش یه بار اون اوایل دادم بهش دهن بچمو زخم کرد از بس شیشه شیرو کرد تو دهنش و کشید بیرون. جالبه ها همه میگن بچتو نده دستش شما اینو میگی 

وا دلش میخواد شیر بده بهش چه اشکال داره باهاش بازی کنه مشکلش چیه😐😐 چ اشکال داره تو طوری نگاه نکن ...

با بچه ۵ ماه . اگه از دستش بیفته چی 

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
2738
خیلی محکم بگو بچه اسباب بازی نیست بعدم جمع کن بیا خونه یه بار ببینن بهت بر خورده دست و پاشون جمع میک ...

راست میگی حالا دفعه بعد قاطع و محکم همین کارو میکنم به جهنم بذار اصلا یه بار دعوا بشه نمیشه که همیشه باید یه طوری بگم بدشون نیاد و حرص بخورم. 

نه میاد میبینه من دارم شیر میدم میخواد مادری کنه میگه این که نمیخوره مثلا بچم یه لحظه مک نمیزنه میگم ...

جاریت یا بچه اش . .    چقدر بی عرضه ای اسی . 

مگه اسباب بازیه که بهش شیر بده؟ بچست یهو بپره تو گلوش یه بار اون اوایل دادم بهش دهن بچمو زخم کرد از ...

😐😐اسباب بازی نیست شاید دوس داره 

اگه اینطور میگی ی چیزه دیگش تو نگفتی دهنشو زخم کرده الان میگی

جاریت یا بچه اش . .    چقدر بی عرضه ای اسی .

بچش. اما با این قدش بچمو بغل میکنه راه میره کسی نمیگه بهش خب شاید بندازیش زمین فقط باید حرص بخورم. 

😐😐اسباب بازی نیست شاید دوس داره  اگه اینطور میگی ی چیزه دیگش تو نگفتی دهنشو زخم کرده الان می ...

وا به جهنم که دوست داره خیلی چیزا دوست داره این کار بچه بازی نیست. 

خودش مادره چطور بیوفته وا🤦‍♀️

بچه جاری و میگه .   اصلا  چرا بچه رو بری دست   جاری یا بچه اش . واه انگار مفته .

2706