2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فعلا خبری نیست فقط بازیگرا به مناسبت بیستمین سالگرد قراره یه برنامه دورهمی بدن بیرون

اره منم اینو شنیدم

{+✓مــیشه یه صــلوات برای ظهور امام زمان بفرستی؟😊🕊...من از،روح خدام بخاطر همـین...نبایدهـیچوقت ناامیدبشم...🌧مااشرف المخلوقات هسـتیم،پس توانایی انجام هرکاری را داریم،و...بیایید در حد همان اشرف المخلوقات رفتارکنیم.🪐🤗یه توحید برای قبول شدنم دوست خوب من...♥🌱
2456

فرزند نفرین شده کلا نسبت به بقیه کار ضعیفی بود.فکز نکنم فیلمشم آنچنان جذاب دربیاد

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

بازیگراش همونن؟

،💚🤍❤️🇮🇷شرکت دیزنی دو میلیون دلار به کودک کش ترین حکومت جهان هدیه میکند هزاران کودک هر روز گرسنه شهید میشوند  . سارا اورارد را همچنان کسی نمیشناسد نه کسی هشتکی میزند نه حتی سایه رنگین کمان را می بیند و هنوز عده ای دروغگو ها را باور دارند این است که عجیب تر است ....
2714
اون ساخته نمیشه آخه 

تا اونجایی که خبر دارم داشتن میساختن.

ولی نصف بازیگرا عوض شدن.

جانوران شگفت انگیز چی؟ دنباله اونو نگرفتم

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
کتابش که اصلا قشنگ نبود

اصلا نصف چیزاش متناقض بود با اصل داستان.کلی نقطه گنگ داشت.

خراب کرد آخرشو

غیر اونم در حال ساخت مجموعه جدیدن 

انشالله🤩🤩🤩🤩

{+✓مــیشه یه صــلوات برای ظهور امام زمان بفرستی؟😊🕊...من از،روح خدام بخاطر همـین...نبایدهـیچوقت ناامیدبشم...🌧مااشرف المخلوقات هسـتیم،پس توانایی انجام هرکاری را داریم،و...بیایید در حد همان اشرف المخلوقات رفتارکنیم.🪐🤗یه توحید برای قبول شدنم دوست خوب من...♥🌱